ČSSD se po volbách rozštěpila

Publikováno: 28.10.2013 19:00
Sotva skončily volby, už tu máme první spory. A to dokonce ve straně, které posbírala nejvíce podpory voličů. Sociální demokraté chtějí z povolebních jednání odstranit Bohuslava Sobotku. Ten se však brání, oč mu síly stačí.

Co říkáte na výsledek předčasných voleb? Zapojte se do Tématu dne Rádia Impuls a volejte záznamník 604 111 211.

29.10.2013

Obhájí Klus prvenství ve Slavíkovi?

Další ročník populární hudební ankety Český Slavík bude uvádět Jan Kraus. Také letos můžete hlasovat. Loni výsledky řádně zamíchal Tomáš Klus, který sesadil z prvního místa Karla Gotta. Pro vašeho oblíbeného interpreta můžete v anketě Český Slavík Mattoni hlasovat až do 17.11. na www.ceskyslavik.cz. Rádio Impuls je mediálním partnerem ankety.
24.10.2013

Zprovozněná dálnice se nejspíš bude bourat

Dálnice D47 může být nebezpečná. Kontrola odhalila, že tam chybí kamenná drť pod asfaltovým povrchem, která má vozovku stabilizovat. Část už zprovozněné dálnice bude podle expertů nutné zbourat, tvrdí ministr dopravy Žák.
23.10.2013

Boj proti kouření pokračuje

Kouření zabije každý rok 18.000 Češek a Čechů. V poslední době je aktuální úplný zákaz kouření v restauracích. Většina lidí je pro. Alternativy, jak přestat s kouřením je spousta. Někteří třeba začali používat tzv. Elektronické cigarety. Jiní žvýkají různé přípravky, nebo ze dne na den jednoduše skončí.
22.10.2013

Stejně jako u Jadranu: Závěr října bude teplý a slunečný

Počasí vrátilo kalendář na úvod září a nabízí odpolední teploty nad hranicí 20 stupňů Celsia. Převážně slunečné počasí s občasnými ranními mlhami vydrží minimálně do konce pracovního týdne...
21.10.2013

Ovocnářům vadí vysoké ceny jablek v obchodech

Česká jablka jsou po sklizni ve skladech a na pultech obchodů. Pěstitelé je dodávají za ceny v rozmezí od devíti do osmnácti korun za kilo. Úroda je letos sice slabší, jenže u pokladen obchodů někde platíme i padesátikorunu za kilo. Obecně však ceny potravin stále stoupají k závratným výškám. Pro rodinné rozpočty to znamená jedno: šetřit.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.