VIDEO: Textař skupiny Kabát Milan Špalek hostem na Impulsu!

Publikováno: 05.06.2013 17:12
Video soubor neexistuje.
I přes povodeň k nám do studia dorazil z Teplic textař a hudebník Milan Špalek. Přiznal, že se stal dědečkem, stále rybaří a hraje poker. Podívejte se na video.
07.06.2013

VIDEO: Sport dnes předmětem hledání Fandy bandy!

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes hledáme sport, který obsahuje také píseň v podání Petra Vondráčka. Nápovědou je i to, že se neprovozuje jen na severu. Podívejte se na video.
06.06.2013

VIDEO: Hledáme píseň

V dnešním pořadu Fanda a jeho česká banda hledáme píseň, která včera oslavila 35 let od svého vydání. Petr Vondráček jako vždy přidává nápovědu v podobě hudební omáčky. Podívejte se na video!
05.06.2013

VIDEO: Hledáme povolání

Dnes hledáme v pořadu Fanda a jeho česká banda povolání. S nápovědou jako vždy přichází Petr Vondráček ve své hudební omáčce. Podívejte se na video a hádejte s námi!
31.05.2013

VIDEO: Slovní hříčka dnes velkou nápovědou při hledání města!

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes hledáme město, které má přes osm tisíc obyvatel. Leží ve na severovýchodě Čech a jihovýchodě Libereckého kraje a neexistuje k němu písnička. I proto Petr Vondráček zvolil nápovědu pro bystré. Podívejte se na video.
30.05.2013

VIDEO: Ivona Rottnerová si na Impulsu splnila svůj sen!

Do projektu "Pošli to dál" jí přihlásily kamarádky a přály si pro ní možnost alespoň chvíli moderovat na Impulsu. My jsme neváhali a Ivonu pozvali k Fandovi Matějíčkovi do vysílání. Podívejte se, jak si to užila!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.