VIDEO: Textař skupiny Kabát Milan Špalek hostem na Impulsu!

Publikováno: 05.06.2013 17:12
Video soubor neexistuje.
I přes povodeň k nám do studia dorazil z Teplic textař a hudebník Milan Špalek. Přiznal, že se stal dědečkem, stále rybaří a hraje poker. Podívejte se na video.
11.06.2013

VIDEO: Vila Gratis už bude brzo znát svého majitele!

Nejvyšší prémie od Impulsových je na spadnutí. Už poslední pátek před prázdninami jí vyhraje jeden z vás. Připomíná to i Fanda a jeho česká banda, která dnes našla samé milionářské hity. Posuďte sami. Více ve videu.
10.06.2013

VIDEO: Petr Vondráček vzpomíná na svůj vzor!

V pořadu Fanda a jeho česká badna dnes připomínáme jednoho zpěváka, který by oslavil narozeniny. O koho jde se dozvíte ve videu hned po hudební omáčce Petra Vondráčka.
10.06.2013

VIDEO: Český Elvis by dnes oslavil narozeniny!

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes hledáme známého zpěváka, který by dnes oslavil narozeniny a patřil by mezi největší obdivovatele Elvise u nás. Dobře se znal i s naším moderátorem Petrem Vondráčkem. Podívejte se na video a hledejte s námi.
07.06.2013

VIDEO: Sport dnes předmětem hledání Fandy bandy!

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes hledáme sport, který obsahuje také píseň v podání Petra Vondráčka. Nápovědou je i to, že se neprovozuje jen na severu. Podívejte se na video.
06.06.2013

VIDEO: Hledáme píseň

V dnešním pořadu Fanda a jeho česká banda hledáme píseň, která včera oslavila 35 let od svého vydání. Petr Vondráček jako vždy přidává nápovědu v podobě hudební omáčky. Podívejte se na video!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.