VIDEO: Simona Stašová snídá u Impulsových

Publikováno: 03.05.2013 11:17
Video soubor neexistuje.
Dnes ráno posnídala s Jitkou a Honzou herečka Simona Stašová. Chcete se dozvědět více o jejím hereckém i soukromém životě? Podívejte se na video.
24.05.2013

VIDEO: Duo Eva a Vašek hosty u Impulsových!

V pátek ráno (24.5.) měli na Impulsu svojí premiéru Eva s Vaškem. Známé pěvecké a také manželské duo, které proslavila například skladba Bílá orchidej. Ševčíkovi se ale rozpovídali také o volném čase, dovolených nebo plánech do budoucna. Podívejte se na video.
17.05.2013

VIDEO: Sourozenci Gondíkovi snídají u Impulsových

Dnes ráno bylo ve studiu Impulsových doslova plno. Kromě Honzy z Jitkou přišli posnídat rovnou dva hosté - Dalibor a Adéla Gondíkovi. Zajímá Vás, jak návštěva vypadala? Podívejte se na video.
10.05.2013

VIDEO: Lucie Vondráčková snídá u Impulsových

Dnes ráno navštívila ranní vysílání zpěvačka Lucie Vondráčková, která hovořila nejen o tom, jak se má, ale také o tom, jestli Tomáš Plekanec posílí náš tým na Mistrovství světa v hokeji. Podívejte se na video a dozvíte se více.
26.04.2013

VIDEO: Meky Žbirka: Moderní kabát mých písní se mi líbí!

Dnes ráno posnídal u Impulsových československý zpěvák Meky Žbirka. Představil moderní předělávku své písně Slávou opitý a vyprávěl i o natáčení v Abbey Road. Podívejte se na video.
20.04.2013

VIDEO: Roman Paulus snídá u Impulsových

Dnes ráno posnídal ve studiu Impulsových kuchař a držitel michelinské hvězdy Roman Paulus. Chcete se o šéfkuchaři restaurace Alcron dozvědět více? Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.