VIDEO: Lucie Vondráčková snídá u Impulsových

Publikováno: 10.05.2013 10:49
Video soubor neexistuje.
Dnes ráno navštívila ranní vysílání zpěvačka Lucie Vondráčková, která hovořila nejen o tom, jak se má, ale také o tom, jestli Tomáš Plekanec posílí náš tým na Mistrovství světa v hokeji. Podívejte se na video a dozvíte se více.
14.06.2013

VIDEO: Bára Nesvadbová snídá s Impulsovými

Dnes ráno navštívila Jitku s Honzou spisovatelka Bára Nesvadbová, která se rozpovídala nejen o své práci. Podívejte se na video a dozvíte se více! Třeba jakou knížku do vysílání přinesla
08.06.2013

VIDEO: Bořek Šípek snídá na Impulsu!

Do dnešního pátečního vysílání přijal pozvání architekt Bořek Šípek, který se rozpovídal o své práci i soukromí. Podívejte se na video a dozvíte se více!
31.05.2013

VIDEO: Tereza Maxová snídá s Impulsovými

Dnes ráno navštívila studio Impulsových topmodelka Tereza Maxová, která se rozpovídala nejen o své kariéře, ale také o svém soukromí. Podívejte se na video a dozvíte se více!
24.05.2013

VIDEO: Duo Eva a Vašek hosty u Impulsových!

V pátek ráno (24.5.) měli na Impulsu svojí premiéru Eva s Vaškem. Známé pěvecké a také manželské duo, které proslavila například skladba Bílá orchidej. Ševčíkovi se ale rozpovídali také o volném čase, dovolených nebo plánech do budoucna. Podívejte se na video.
17.05.2013

VIDEO: Sourozenci Gondíkovi snídají u Impulsových

Dnes ráno bylo ve studiu Impulsových doslova plno. Kromě Honzy z Jitkou přišli posnídat rovnou dva hosté - Dalibor a Adéla Gondíkovi. Zajímá Vás, jak návštěva vypadala? Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.