AUDIO: Florencie

Publikováno: 02.03.2013 08:50
Z Letiště Václava Havla Praha se létá do celého světa! Tentokrát nás čeká cesta do Itálie, metropole Toskánska, do Florencie. Město je turistickým cílem číslo jedna, historické centrum Florencie je na seznamu světového dědictví UNESCO. Startujeme z Letiště Václava Havla Praha.
06.04.2013

AUDIO: New York

Z Letiště Václava Havla Praha se létá i daleko za Atlantik. Dnes směřujeme do New Yorku! Je to s malou nadsázkou hlavní město celého světa a také město, které nikdy nespí. Tisíce Čechů už se k mrakodrapům a soše Svobody podívaly a tisíce dalších tahle návštěva jistě čeká.
30.03.2013

AUDIO: Paříž

Z Letiště Václava Havla Praha se létá do celého světa. A to platí i pro letní sezónu, která se otevírá už zítra. Cestující tak mohou s novým letovým řádem objevit krásy evropských, ale i světových destinací, a to přímo z Prahy. Dnes se podíváme do Paříže. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
23.03.2013

AUDIO: Berlín

Z Letiště Václava Havla Praha se létá do celého světa! Ani dnes nebudeme cestovat daleko. Naším cílem je německé hlavní město Berlín – stále oblíbenější turistický cíl plný památek na smutné 20.století. Startujeme z Letiště Václava Havla Praha.
16.03.2013

AUDIO: Benátky

Z Letiště Václava Havla Praha se létá do celého světa! Dnes to nebude daleko. Přehoupneme se přes Alpy a za chvíli jsme v Benátkách. Architektonicky a urbanisticky celosvětově známé město na severu Itálie.
23.02.2013

AUDIO: Letíme do Nairobi

Z Letiště Václava Havla Praha se létá do celého světa! Tentokrát se vypravíme na jihovýchod Afriky, do hlavního města Keni, do Nairobi. Za krásami tohoto města sem turista obvykle necestuje, přesto při pouti za africkou přírodou tuhle metropoli nemineme. Na výlet můžeme vyrazit právě z Letiště Václava Havla Praha.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.