VIDEO: Jak oddálit vyvrcholení při sexu

Publikováno: 22.02.2013 18:00
Video soubor neexistuje.
Sexuoložka Laura Janáčková dnes hovoří o představách při sexu, které mají oddálit vyvrcholení. O ty své se dnes podělili také přední český urolog Libor Zámečník a zástupce mladé generace, student Felix. Podívejte se na video a dozvíte se více!
15.03.2013

VIDEO: Domácí nahota je přirozená

V dnešním díle Partnerských impulsů se sexuoložka Laura Janáčková, student Felix a speciální host, výživový poradce Petr Havlíček, zabývají tématem nahota. Jaká je míra nahoty přijatelná v domácím prostředí? Podívejte se na video a dozvíte se více.
08.03.2013

VIDEO: Kolikrát je tak akorát?

Kolik sexu je v partnerském vztahu málo a co udělat proto, aby ho bylo takzvaně akorát pro obě strany. Podívejte se na video.
01.03.2013

VIDEO: Opravdu se při sexu hubne?

Speciálním hostem dnešních Partnerských impulsů je výživový poradce Petr Havlíček, a proto je dnešní téma jasné - sex a jídlo. Opravdu se při sexu hubne? Podívejte se na video a dozvíte se více!
15.02.2013

VIDEO: Proč ženy říkají ne

Sexuoložka Laura Janáčková dnes opět vysílá společně s předním českým urologem Liborem Zámečníkem, tentokrát společně řeší otázku, proč ženy říkají ne. Zajímá Vás více na toto téma? Podívejte se na video.
08.02.2013

VIDEO: V mládí erotik, ve stáří prostatik - platí toto heslo?

Sexuoložka Laura Janáčková a přední český urolog Libor Zámečník vysílají dnes na téma prostata. Dá se předejít problémům s prostatou? Podívejte se na video a dozvíte se více!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.