VIDEO: Zařaďte navlékání kondomu do předehry!

Publikováno: 18.01.2013 18:00
Video soubor neexistuje.
Sexuoložka Laura Janáčková, přední český urolog, Libor Zámečník a zástupce mladé generace, student Felix dnes společně hovoří na téma kondomy. Podívejte se na video a dozvíte se více!
08.02.2013

VIDEO: V mládí erotik, ve stáří prostatik - platí toto heslo?

Sexuoložka Laura Janáčková a přední český urolog Libor Zámečník vysílají dnes na téma prostata. Dá se předejít problémům s prostatou? Podívejte se na video a dozvíte se více!
01.02.2013

VIDEO: Máme komunikovat při sexu?

Na téma komunikace v sexu dnes vysílá sexuoložka Laura Janáčková a přední český urolog, Libor Zámečník. Chcete se na toto téma dozvědět více? Podívejte se na video!
25.01.2013

VIDEO: Sexuální nedostatek

I dnes vysílá společně se sexuoložkou Laurou Janáčkovou přední český urolog, Libor Zámečník a zástupce mladé generace, student Felix. Tentokrát na téma sexuální nedostatek. Zajímá Vás více? Podívejte se na video.
11.01.2013

VIDEO: Záleží na velikosti?

Laura Janáčková řeší v dnešních Partnerských impulsech otázku, zda záleží nebo nezáleží na velikosti penisu. Na tuto otázku dnes také odpovídá speciální host, zástupce přednosty kliniky urologie Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, Libor Zámečník a zástupce mladé generace, student Felix. Podívejte se na video a dozvíte se více!
01.01.2013

VIDEO: Laura Janáčková odpovídá na dotazy posluchačů

Sexuoložka a psycholožka Laura Janáčková z Institutu partnerských vztahů odpovídá na posluchačské dotazy. Tlumočí je moderátor Impulsu Honza Benešovský.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.