VIDEO: Staniční hlas Impulsu Vladimír Kudla u Fandy bandy!

Publikováno: 02.01.2013 17:27
Video soubor neexistuje.
Fanda Matějíček přivítal ve svém prvním vysílání v roce 2013 herce, dabéra a také staniční hlas Impulsu Vladimíra Kudlu. Dvouhodinové vysílání o práci s hlasem nebo cestovatelské vášni najdete už teď na videu.
04.01.2013

VIDEO: Heldáme skladbu, kterou měl ve svém repertoáru nejeden zpěvák!

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes připomínáme píseň, kterou můžete na Impulsu slyšet často a to nejen z úst Karla Černocha. Podívejte se na video.
04.01.2013

VIDEO: Jak zvládají muži domácí práce?

Vysmátý Vlasta Korec dnes dorazil k Impulsovým a přinesl sebou vtip z jedné české domácnosti. Chcete vidět, jak dopadne praní prádla pod taktovkou muže? Podívejte se na dnešní video.
03.01.2013

VIDEO: Za pomoci pohádky dnes hledáme předmět!

Petr Vondráček dnes v pořadu Fanda a jeho česká banda zahrál v první hodině píseň z pohádky Tři oříšky pro Polelku. Ta by vám mohla pomoci k předmětu, který také s popelem souvisí a hledáme ho ve vysílání. Podívejte se na video.
28.12.2012

VIDEO: Hledáme českou památku!

V dnešním pořadu Fanda a jeho česká banda hledáme českou památku. Stále nevíte? Podívejte se na video a nápovědu Petra Vondráčka!
27.12.2012

VIDEO: Hledáme zvuk!

V dnešním pořadu Fanda a jeho česká banda hledáme zvuk, ke kterému připravil Petr Vondráček hudební omáčku s nápovědou. Podívejte se na video!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.