VIDEO: Heldáme skladbu, kterou měl ve svém repertoáru nejeden zpěvák!

Publikováno: 04.01.2013 15:40
Video soubor neexistuje.
V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes připomínáme píseň, kterou můžete na Impulsu slyšet často a to nejen z úst Karla Černocha. Podívejte se na video.
10.01.2013

VIDEO: Lítáme v tom!

V pořadu Fanda a jeho česká banda se dnes bavíme na téma vztahů a seznamování. Petr Vondráček také nehledal skladbu o zamilování dlouho. Podívejte se na video se skladbou Lítáme v tom!
09.01.2013

VIDEO: Peter Nagy zahrál živě u Fandy bandy

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes dvě hodiny vysílal také slovenský zpěvák Peter Nagy. Řeč byla o muzice, skládání ale i ženách. Podívete se na video.
08.01.2013

VIDEO: Hádáme rodiště Václava Moravce!

Dnes hádáme město, které je 5. největším v pardubickém kraji, má 14 000 obyvatel a narodil se v něm například Václav Moravec. K hádání si můžete poslechnout dnešní hudební omáčku Petra Vondráčka.
07.01.2013

VIDEO: Hledáme známou píseň otextovanou Zdeňkem Borovcem

Autorem hudby je Karel Svoboda a na Impulsu můžete skadbu slyšet v podání Hany Zagorové. Stále nevíte? Podívejte se na video s nápovědou od Petra Vondráčka.
04.01.2013

VIDEO: Jak zvládají muži domácí práce?

Vysmátý Vlasta Korec dnes dorazil k Impulsovým a přinesl sebou vtip z jedné české domácnosti. Chcete vidět, jak dopadne praní prádla pod taktovkou muže? Podívejte se na dnešní video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.