VIDEO: Hádáme rodiště Václava Moravce!

Publikováno: 08.01.2013 15:50
Video soubor neexistuje.
Dnes hádáme město, které je 5. největším v pardubickém kraji, má 14 000 obyvatel a narodil se v něm například Václav Moravec. K hádání si můžete poslechnout dnešní hudební omáčku Petra Vondráčka.
15.01.2013

VIDEO: Petr Vondráček jede na hory a hledá předmět!

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes vysíláme o krásném zasněženém počasí a protože se bavíme i o horách, hledáme předmět. Nápovědou by vám mohla být píseň Karla Gotta - Oči má sněhem zaváté v podání Petra Vondráčka. Podívejte se na video.
14.01.2013

VIDEO: Uriel slaví kulatiny!

V pořadu Fanda a jeh očeská banda hrajeme slavnou píseň zpěvačky, která si přezdívá Uriel. Právě dnes slaví šedesátiny a my připomínáme její slavnou písničku V stínu kapradiny. Podívejte se na video.
11.01.2013

VIDEO: Hazard s hudebními omáčkami

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes hledáme zvuk, který má něco společného s hazardem i zábavou. Podívejte se na hudební nápovědu od Petra Vondráčka - vybral si Chinaski a píseň Klára.
10.01.2013

VIDEO: Lítáme v tom!

V pořadu Fanda a jeho česká banda se dnes bavíme na téma vztahů a seznamování. Petr Vondráček také nehledal skladbu o zamilování dlouho. Podívejte se na video se skladbou Lítáme v tom!
09.01.2013

VIDEO: Peter Nagy zahrál živě u Fandy bandy

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes dvě hodiny vysílal také slovenský zpěvák Peter Nagy. Řeč byla o muzice, skládání ale i ženách. Podívete se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.