AUDIO: Muzeum vidlí v Lichnově

Publikováno: 24.11.2012 08:15
Zamračený podzim může turistu zavést i zcela nečekaným směrem. Třeba do muzea. Jedno takové vcelku neobvyklé teď můžeme doporučit – je to muzeum vidlí v moravskoslezském Lichnově. Na Bruntálsko nás pozval reportér Alan Hejma.
15.12.2012

AUDIO: Skiresort Černá hora se rozrostl!

Ve východních Krkonoších jsou od letošní zimy převratné lyžařské možnosti. Skiresort Černá hora se totiž rozrostl, a to dost znatelně! Ne jeden skipas okusíme sjezdovky na Černé hoře, v Černém Dole a nově i v Peci pod Sněžkou. Do Krkonoš nás pozval reportér Alan Hejma.
08.12.2012

AUDIO: Advent na hradě Bouzov

Dnes a zítra může turista mimořádně nahlédnout do hradu Bouzov. Vlastně nejen nahlédnout. Na Bouzově totiž pořádají atraktivní adventní prohlídky. Na hrad známý z pohádek nás pozval reportér Alan Hejma.
01.12.2012

AUDIO: Jírův betlém v Kryštofově údolí

V Kryštofově Údolí na Liberecku se dnes už potřinácté rozsvítí tzv. Jírův betlém. Tenhle betlém není jen tak ledajaký, některé jeho postavy totiž měří až 2 a půl metru. Kryštofovo Údolí má vůbec pro turisty atraktivní zvuk, proto nás na toto místo dnes zavedl reportér Alan Hejma.
17.11.2012

AUDIO: Historická Velká Úpa

Podzimní Krkonoše nabízejí možnost vrátit se do minulosti hor. Turista tu může vyzkoušet, jak bylo nosičům, kteří vláčeli těžké náklady až na Sněžku. Do Krkonoš, konkrétně do Velké Úpy nás teď zve reportér Alan Hejma.
10.11.2012

AUDIO: Čarodějnictví v Jeseníku

Nejméně 250 lidí skončilo na Jesenicku na popravišti kvůli obvinění z čarodějnictví. Řeč je samozřejmě o minulosti staré 350 let a více. My teď nabízíme návrat k čarodějnickým procesům, mučení nebo vynuceným výpovědím. Stačí navštívit muzeum ve městě Jeseníku, kam nás pozval reportér Alan Hejma.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.