VIDEO: Včera neděle byla!

Publikováno: 17.09.2012 15:50
Video soubor neexistuje.
Uplynulý víkend byl možná jeden z posledních, alespoň částečně slunečných a nás zajímá, co jste dělali včera? Petr Vondráček nachystal opět stylovou hudební omáčku a pozor, v první hodině to není píseň Včera neděle byla. Podívejte se na video.
24.09.2012

VIDEO: Hledáme české město se slovenskou kapelou!

V pořadu Fanda a jeho česká banda hledáme další místo v České republice, ke kterému by vás měly dovést hudební omáčky. Ta první je od skupiny Tublatanka. Podívejte se na video.
21.09.2012

VIDEO: Před deseti lety zemřel komik Felix Holzmann!

Vystupoval hlavně s kulatými brejličkami a ve slaměném klobouku, tzv. tralaláčku. Vytvořil typ natvrdlého chlapíka a proslavil také jednu věc, kterou dnes hledáme ve vysílání. Pomoci by mohla hudební omáčka Petra Vondráčka a píseň Jóžin z Bažin. Více ve videu.
20.09.2012

VIDEO: Další přísloví v hledáčku Fandy bandy!

Dnes hledáme jedno přísloví, které má co dočinění s vodou, řekou nebo rybníkem. Zatím vás nic nenapadlo? Podívejte se tedy na video s Petrem Vondráčkem, který připravil hudební nápovědu.
19.09.2012

VIDEO: František Nedvěd dnes slaví narozeniny!

Na jednoho z nejvýznamnějších českých folkových a trampských písničkářů nezapomněla ani Fanda a jeho česká banda. Petr Vondráček připravil písničku Valčíček, kterou teď můžete vidět na videu.
18.09.2012

VIDEO: Den dopravních agentů je tady!

Svátek slaví Kryštof, jde o den, který mimo jiné patří všem řidičům, právě svatý Kryštof je jejich patronem. To neušlo ani Fandě a jeho české bandě a dnes vysílá pro naše dopravní agenty 007. Podívejte se, co vybral Petr Vondráček.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.