VIDEO: Včera neděle byla!

Publikováno: 17.09.2012 15:50
Video soubor neexistuje.
Uplynulý víkend byl možná jeden z posledních, alespoň částečně slunečných a nás zajímá, co jste dělali včera? Petr Vondráček nachystal opět stylovou hudební omáčku a pozor, v první hodině to není píseň Včera neděle byla. Podívejte se na video.
21.09.2012

VIDEO: Před deseti lety zemřel komik Felix Holzmann!

Vystupoval hlavně s kulatými brejličkami a ve slaměném klobouku, tzv. tralaláčku. Vytvořil typ natvrdlého chlapíka a proslavil také jednu věc, kterou dnes hledáme ve vysílání. Pomoci by mohla hudební omáčka Petra Vondráčka a píseň Jóžin z Bažin. Více ve videu.
20.09.2012

VIDEO: Další přísloví v hledáčku Fandy bandy!

Dnes hledáme jedno přísloví, které má co dočinění s vodou, řekou nebo rybníkem. Zatím vás nic nenapadlo? Podívejte se tedy na video s Petrem Vondráčkem, který připravil hudební nápovědu.
19.09.2012

VIDEO: František Nedvěd dnes slaví narozeniny!

Na jednoho z nejvýznamnějších českých folkových a trampských písničkářů nezapomněla ani Fanda a jeho česká banda. Petr Vondráček připravil písničku Valčíček, kterou teď můžete vidět na videu.
18.09.2012

VIDEO: Den dopravních agentů je tady!

Svátek slaví Kryštof, jde o den, který mimo jiné patří všem řidičům, právě svatý Kryštof je jejich patronem. To neušlo ani Fandě a jeho české bandě a dnes vysílá pro naše dopravní agenty 007. Podívejte se, co vybral Petr Vondráček.
14.09.2012

VIDEO: Vzpomínáme na herce Radoslava Brzobohatého

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes připomínáme známého českého herce Radoslava Brzobohatého. Ten ve středu náhle zemřel těsně před svými narozeninami. Petr Vondráček si vzpomněl na seriál, kde tato legenda hrála, vy ho můžete hledat s námi.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.