VIDEO: V Haló, tady Impulsovi hrajeme o 2 000 000 Korun!

Publikováno: 12.09.2012 15:50
Video soubor neexistuje.
Už jste se přihlásili do nového kola hry Haló, tady Impulsovi? Pokud ne, stále můžete! Toto kolo totiž hrajeme o pořádný balík, celkem dva milióny korun. To neuniklo ani Petru Vondráčkovi, který přišel s písní Vtipnější vyhrává. Podívejte se na video.
17.09.2012

VIDEO: Včera neděle byla!

Uplynulý víkend byl možná jeden z posledních, alespoň částečně slunečných a nás zajímá, co jste dělali včera? Petr Vondráček nachystal opět stylovou hudební omáčku a pozor, v první hodině to není píseň Včera neděle byla. Podívejte se na video.
14.09.2012

VIDEO: Vzpomínáme na herce Radoslava Brzobohatého

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes připomínáme známého českého herce Radoslava Brzobohatého. Ten ve středu náhle zemřel těsně před svými narozeninami. Petr Vondráček si vzpomněl na seriál, kde tato legenda hrála, vy ho můžete hledat s námi.
13.09.2012

VIDEO: Chinaski představují novou píseň!

Nový singl nese název Ententýky a je, jako už několik posledních hitů slavné kapely, propojený s dětmi. Jak? Podívejte se na video a dozvíte se víc. Do parády si totiž novou skladbu vzal náš specialista Petr Vondráček.
13.09.2012

VIDEO: Fandu bandu navštívila Iva Stříbrská

Do studia přišla dnes Fandu a jeho českou bandu pozdravit naše bývalá kolegyně, oblíbená moderátorka, Iva Stříbrská. Jak se jí daří v Bruselu a po čem se jí stýská? Podívejte se na video a vše se dozvíte.
11.09.2012

VIDEO: Skladba, která proslavila český film!

Přesně tu dnes hledáme v pořadu Fanda a jeho česká banda. Napovíme, že jí složil zpěvák, herec, hudebník ale také autor muzikálů. Více už můžete poznat z videa.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.