VIDEO: Chinaski představují novou píseň!

Publikováno: 13.09.2012 16:40
Video soubor neexistuje.
Nový singl nese název Ententýky a je, jako už několik posledních hitů slavné kapely, propojený s dětmi. Jak? Podívejte se na video a dozvíte se víc. Do parády si totiž novou skladbu vzal náš specialista Petr Vondráček.
14.09.2012

VIDEO: Vzpomínáme na herce Radoslava Brzobohatého

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes připomínáme známého českého herce Radoslava Brzobohatého. Ten ve středu náhle zemřel těsně před svými narozeninami. Petr Vondráček si vzpomněl na seriál, kde tato legenda hrála, vy ho můžete hledat s námi.
13.09.2012

VIDEO: Fandu bandu navštívila Iva Stříbrská

Do studia přišla dnes Fandu a jeho českou bandu pozdravit naše bývalá kolegyně, oblíbená moderátorka, Iva Stříbrská. Jak se jí daří v Bruselu a po čem se jí stýská? Podívejte se na video a vše se dozvíte.
12.09.2012

VIDEO: V Haló, tady Impulsovi hrajeme o 2 000 000 Korun!

Už jste se přihlásili do nového kola hry Haló, tady Impulsovi? Pokud ne, stále můžete! Toto kolo totiž hrajeme o pořádný balík, celkem dva milióny korun. To neuniklo ani Petru Vondráčkovi, který přišel s písní Vtipnější vyhrává. Podívejte se na video.
11.09.2012

VIDEO: Skladba, která proslavila český film!

Přesně tu dnes hledáme v pořadu Fanda a jeho česká banda. Napovíme, že jí složil zpěvák, herec, hudebník ale také autor muzikálů. Více už můžete poznat z videa.
10.09.2012

VIDEO: Petr Vondráček kope do bendy

Žádné rozbíjení, ale pořádná hudební omáčka. Dnes totiž hledáme zvuk, který tak trochu vzdáleně může souviset s alkoholem. Zatím vás nic nenapadá, podívejte se na známou sladbu Bedna od whisky. Více ve videu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.