AUDIO: Specifické poruchy učení

Publikováno: 02.09.2012 07:00
Hostem dnešního dílu pořadu Zdraví byla Věra Drtinová, která odpovídala na otázky týkající se specifických poruch učení. Poslechněte si zvukový záznam a doszvíte se více.
16.09.2012

AUDIO: Minerální voda

Dnes mohou zvýšit pozornost všichni, kteří dbají o své zdraví. Tentokrát se totiž Jitka Vlková zaměřila na to proč, jak a zda pít minerálky. Poslechněte si zvukový záznam.
09.09.2012

AUDIO: Nová metoda INFINITY

Tělesná i psychická únava se sice dostavuje u každého člověka individuálně, ale po 180 ujetých kilometrech je přestávka vhodná pro všechny. Jestliže nechcete během řízení zbytečně riskovat, zkuste zastavit a protáhnout si tělo pomocí nové metody INFINITY. Více se o této metodě dozvíte ze zvukového záznamu.
26.08.2012

AUDIO: Rovnátka "inkognito"

V dnešním díle pořadu Zdraví se podíváme na rovnátka, která jsou ve Vašich ústech doslova inkognito. Jsou totiž neviditelná. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
19.08.2012

Cestovní lékárnička

Nějaký ten úraz občas každý z nás má. Třeba ze sportu. Proto je dobré mít u sebe vždy lékárničku. Dokonce existuje jedna určená pro cyklisty. Více řekla Rádiu Impuls manažerka pro spotřebitelské zdravotnictví Alena Soukeníková.
12.08.2012

AUDIO: Náplasti

V dnešním díle pořadu Zdraví si řekneme něco o náplastech, které se nám v létě jistě hodí. Poslechněte si více o klasických náplastech i o novinkách.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.