VIDEO: Věštkyně Noor nahlédla do budoucnosti!

Publikováno: 30.12.2011 10:30
Video soubor neexistuje.
Poslední vysílání v roce 2011 a tak nás navštívila Impulsácká věštkyně Noor. Předpovídala budoucnost jak posluchačům tak rádiu samotnému. Podívejte se na video!
03.02.2012

VIDEO: Vesmírné vysílání Impulsových!

Páteční vysílání Impulsových bylo doslova hvězdné. Navštívil nás astrofyzik Jiří Grygar a prozradil nám něco více o spekulacích s koncem světa. Tajuplný záznam najdete ve videu. Podívejte se na to!
13.01.2012

VIDEO: Sexuoložka Laura Janáčková u Impulsových!

Na pátek třináctého k nám do studia Impulsových přišla uznávaná sexuoložka Laura Janáčková. Poradila nám i Vám a rozpovídala se o své druhé práci na onkologii. Podívejte se na video!
27.12.2011

VIDEO-REPRÍZA: Zdeněk Izer snídal s Impulsovými

U Impulsových bylo dnes opravdu veselo. Snídal s nimi totiž bavič Zdeněk Izer. Kromě vyprávění zážitků z práce v Itálii se také dozvíte něco více o jeho zrušeném pořadu v televizi a pobaví Vás několika vtipy. Podívejte se na video.
23.12.2011

VIDEO: Rádio Impuls v Mladé Boleslavi předalo patnáct aut ŠKODA Citigo

Zástupci Rádia Impuls společně představiteli ŠKODA AUTO dnes ve 14:00 hodin v Zákaznickém centru v Mladé Boleslavi předali patnácti šťastným výhercům hry Haló, tady Impulsovi patnáct nových osobních automobilů ŠKODA Citigo od společnosti ŠKODA AUTO.
22.12.2011

VIDEO: Poslední Škoda Citigo míří do Chebu

Poslední patnáctá Škoda Citigo má svého majitele. Stala se jím paní Sojková s Chebu. Podívejte se na atmosféru ve studiu. Více na videu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.