VIDEO: Michal Malátný ze skupiny Chinaski o klubovém turné!

Publikováno: 04.11.2011 10:00
Video soubor neexistuje.
Dnes k nám přišel snídat Michal Malátný, zpěvák ze skupiny Chinaski a rozpovídal se nám o tom, jak těžké je fungování kapely a také nás informoval o klubovém turné, které již odstartovalo! Více ve videu!
30.11.2011

VIDEO: Flotila Impuls Škoda Citigo dorazila na Pražský hrad!

Roadshow „Impuls Škoda Citigo“ dospěla do svého finále. Dnešním slavnostním příjezdem kolony pestrobarevných Škodovek na Pražský hrad Rádio Impuls zakončilo atraktivní roadshow, během které se mohli posluchači v různých městech po celé České republice setkávat s těmito sympatickými autíčky.
28.11.2011

VIDEO: Hit od Petra Koláře na Slavících bodoval už podruhé!

Kategorie Nejoblíbenější píseň posluchačů Rádia Impuls za rok 2011 v rámci ankety Český Slavík Mattoni zná svého vítěze. Stal se jím zpěvák Petr Kolář s písní Navzdory hříchům, který si z rukou generálního ředitele Rádia Impuls, Jiřího Hrabáka, cenu převzal během včerejšího slavnostního večera již podruhé. Naposledy to bylo v roce 2008 za hit Jednou nebe zavolám. Podívejte se na video ze dne, kdy Petr snídal u Impulsových.
25.11.2011

VIDEO: Janek Ledecký a jeho Vánoční zázrak!

Skladatel úspěšných muzikálů přišel posnídat k Impulsákům. Rozpovídal se o Vánočním zázraku, Hamletovi a také o svých úspěšných dětech včetně domácí školy. Podívejte se na video!
18.11.2011

VIDEO: Výživový poradce Petr Havlíček radil, jak zdravě žít.

Před časem k Impulsovými přišel výživový poradce Ing. Petr Havlíček a rozpodíval se o natáčení pořadu Jste to co jíte a posluchačům poradil jak se udržovat v kondici. Podívejte se na video.
11.11.2011

VIDEO: Martin Dejdar oslavil svůj svátek v ráááádiu!

Narodil se 11. března, svátek slaví 11.11. a do Rádia Impuls přišel 11.11.2011. Pro Martina Dejdara opravdu magický den. Herec, moderátor a také porotce v soutěži Česko Slovensko má talent mluvil o práci, divadle, rodině a sportu. Podívete se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.