VIDEO: Michal Malátný ze skupiny Chinaski o klubovém turné!

Publikováno: 04.11.2011 10:00
Video soubor neexistuje.
Dnes k nám přišel snídat Michal Malátný, zpěvák ze skupiny Chinaski a rozpovídal se nám o tom, jak těžké je fungování kapely a také nás informoval o klubovém turné, které již odstartovalo! Více ve videu!
18.11.2011

VIDEO: Výživový poradce Petr Havlíček radil, jak zdravě žít.

Před časem k Impulsovými přišel výživový poradce Ing. Petr Havlíček a rozpodíval se o natáčení pořadu Jste to co jíte a posluchačům poradil jak se udržovat v kondici. Podívejte se na video.
11.11.2011

VIDEO: Martin Dejdar oslavil svůj svátek v ráááádiu!

Narodil se 11. března, svátek slaví 11.11. a do Rádia Impuls přišel 11.11.2011. Pro Martina Dejdara opravdu magický den. Herec, moderátor a také porotce v soutěži Česko Slovensko má talent mluvil o práci, divadle, rodině a sportu. Podívete se na video.
21.10.2011

VIDEO: Lucie Bílá chystá nové Vánoční turné!

Zlatá česká slavice Lucie Bílá posnídala u Impulsových. Podívejte se na rozhovor o synu Filipovi, připravovaném vánočním turné a také porotcování v soutěži Česko Slovensko má talent!
07.10.2011

VIDEO: Jan Měšťák rozmluvil ženám už stovky operací

Dnes ráno snídal s Impulsovými plastický chirurg, Jan Měšťák. Kromě toho, kolik vítězek miss již upravil, se také rozpovídal o tom, kolika ženám naopak plastickou operaci rozmluvil. Podívejte se na video.
30.09.2011

VIDEO: Marie Rottrová začala chodit na hodiny zpěvu!

V pátek ráno přišla do studia Impulsových posnídat úspěšná česká zpěvačka a dáma s velkým D. Marie Rottrová mluvila o vztahu s mladším mužem, práci, rodině a hlavně o chystaném turné. To by mělo být poslední. Bude to pravda?
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.