AUDIO: Daniela Šinkorová bude vařit po celém Česku

Publikováno: 04.11.2011 10:52
Vlasta Korec si do svého dnešního vysílání pozval Danielu Šinkorovou. Ta bude moderovat nový pořad - Česko na talíři. O jaký projekt se jedná a na co se můžete těšit? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
09.11.2011

AUDIO: Josef Macháček se připravuje na další Dakar

Vlasta Korec si do dnešního dopoledního vysílání pozval pětinásobného vítěze Dakaru, Josefa Macháčka, který se připravuje na svůj další závod. Poslechněte si, jak takové přípravy vypadají.
08.11.2011

AUDIO: Miroslav Etzler pomáhá dětem

Rádio Impuls je mediálním partnerem akce Srdce pro děti a jednou z osobností tohoto projektu je i herec Miroslav Etzler, který je sám patronem jednoho z dětí. Chcete pomoci i vy? Poslechněte si zvukový záznam.
07.11.2011

AUDIO: Lucie Bílá startuje své vánoční turné

Soutěž Česko Slovensko má talent má za sebou první semifinálový večer. Vlasta Korec si proto do svého vysílání pozval Lucii Bílou, která vyprávěla o svých dojmech z tohoto večera. A nejen o nich. Také o svém vánočním turné, které zítra startuje. Poslechněte si zvukový záznam.
03.11.2011

AUDIO: Vlasta Horváth si užívá rodičovství

Vlasta Korec si dnes do svého vysílání pozval Vlastu Horvátha. Ten je již 7 měsíců otcem a dnes se rozpovídal o tom, jak si tuto životní roli užívá. Poslechněte si zvukový záznam.
02.11.2011

AUDIO: Inflagranti chystá křest nové desky

Vlasta Korec si dnes pozval členku skupiny Inflagranti, Markétu Muzikářovou. Ta se svojí skupinou chystá křest nové desky. Chcete se o nové desce dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.