VIDEO: Vlasta Korec a týden vtipů ze života

Publikováno: 20.01.2011 09:05
Video soubor neexistuje.
Vlasta Korec se tento týden zaměřil na vtipy ze života. Nemocnice budou muset šetřit, tak zní Téma dne na Impulsu. Poslechněte si vtip Vlasty Korce, které s nemocnicí úzce souvisí.
25.01.2011

VIDEO: Jak si žijí důchodci v Česku?

Vlasta Korec se už začal zajímat o svůj důchod. Dnes ho dokonce vzbudila noční můra v podobě důchodové reformy. Poslechněte si srovnání důchodců v zahraničí a u nás. Více uvidíte v dnešním vtipu.
24.01.2011

VIDEO: Židovský vtip Vlasty Korce

Jitka se živá a zdravá vrátila do ranního vysílání a Vlasta Korec si přichystal nové vtipy. Hned v pondělí vytáhl jeden vtip ze své krabičky. Podívejte se na video.
18.01.2011

VIDEO: Také vás otravují bankovní úředníci?

Představte si situaci: Mladý muž si jde vybrat peníze z dedictví do banky.. Jak to celé dopadne? Tak to uvidíte v dnešním videu s Vlastou Korcem.
17.01.2011

VIDEO: Jak to dopadně, když má kolemjdoucí hlad?

Vlasta Korec si o víkendu vyrazil s rodinou na hory a celou dovolenou mu pršelo. Ovšem vtípek nám přivezl. Podívejte se na jeho video.
12.01.2011

VIDEO: Pozor co řeknete servírce

Dnes byla ve studiu opravdu dobrá nálada. Jitka, Honza i Vlastík byli společně jeden vtip. Jak to dopadne, když se zeptáte servírky na objednání? Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.