VIDEO: Vlasta Korec a týden vtipů ze života

Publikováno: 20.01.2011 09:05
Video soubor neexistuje.
Vlasta Korec se tento týden zaměřil na vtipy ze života. Nemocnice budou muset šetřit, tak zní Téma dne na Impulsu. Poslechněte si vtip Vlasty Korce, které s nemocnicí úzce souvisí.
02.02.2011

VIDEO: Vtip z vojny v rukou Vlasty Korce

Zítra ráno hrajeme ve hře Haló, tady Impulsovi o 220 000 Korun. Padali tak ve studiu i vtipy o penězích. Nakonec ale řekl Vlasta Korec vtip z vojny. Podívejte se na video.
01.02.2011

VIDEO: Blondýna a německé nákupy

Štramák Vlasta Korec dorazil do studia, upravil se a šel na věc. Původně měl připravený vtip ze Slovenska. Na poslední chvíli to však změnil a popsal situaci, jak blondýnka nakupuje baterky. Podívejte se na video.
31.01.2011

VIDEO: Vlasta Korec zase vtipkuje

Víte, co se stane, když se potká nula s osmičkou? Podívejte se na vtip Vlasty Korce a dozvíte se to, dřív než ostatní.
25.01.2011

VIDEO: Jak si žijí důchodci v Česku?

Vlasta Korec se už začal zajímat o svůj důchod. Dnes ho dokonce vzbudila noční můra v podobě důchodové reformy. Poslechněte si srovnání důchodců v zahraničí a u nás. Více uvidíte v dnešním vtipu.
24.01.2011

VIDEO: Židovský vtip Vlasty Korce

Jitka se živá a zdravá vrátila do ranního vysílání a Vlasta Korec si přichystal nové vtipy. Hned v pondělí vytáhl jeden vtip ze své krabičky. Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.