Karel Kapr, šéf Bohemians Praha

Publikováno: 19.04.2010 18:20
Video soubor neexistuje.
Předseda představenstva FK Bohemians Praha Karel Kapr mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o údajném úplatku v souvislosti se zápasem Bohemians a Sigmou Olomouc.

Moderátor (Václav Moravec):
Dobrý večer vám všem. Sbírka a pak nákup šesti melounů, fanoušci Bohemians Praha uspořádali v neděli recesistickou akci, uspořádali sbírku a za vybrané peníze koupili 6 melounů. Po nedělním utkání s Mladou Boleslaví je pak na Strahově předali vedení svého klubu, reagovali tak na čtvrteční rozhodnutí disciplinární komise Svazu, která střížkovskému klubu vedle odpočtu 20 bodů udělila i pokutu, 6 milionů korun. Šéf Bohemians Praha Karel Kapr je přesvědčený o tom, že se mu rozhodnutí disciplinární komise Českomoravského fotbalového svazu z minulého týdne ještě povede zvrátit.

Záznam Karla Kapra:
Budu se snažit, abych toto rozhodnutí zvrátil. Já si myslím, že na půdě zločinecký organizace nemůžete nikdy, nikdy zvítězit.

Moderátor (Václav Moravec):
Slova šéfa pražského fotbalového klubu Bohemians Karla Kapra, jak je na konci týdne zaznamenalo Radio Impuls. Nejen o 6 melounech a o sporech o Bohemku bude řeč v následujících minutách, hostem dnešních Impulsů je právě šéf Bohemians Praha Karel Kapr. Hezký dobrý večer, vítejte v Rádiu Impuls.

Host (Karel Kapr):
Dobrý večer.

Moderátor (Václav Moravec):
Připomínám, že i dnešní Impulsy jsme připravili na základě vašich dotazů, své dotazy jste v průběhu dne psali a posílali ve formě SMS zpráv na číslo 774 999 888, ale máte-li ještě jakoukoli otázku na šéfa Bohemians Praha Karla Kapra, stačí, když ji pošlete k nám sem do Rádia Impuls. Ještě jednou číslo pro vaše otázky ve formě SMS zpráv 774 999 888. Pane řediteli, jak jste naložili s těmi 6 melouny, které jste dostali od svých fanoušků a kteří chtějí, abyste je poslali dál vedení Českomoravského fotbalového svazu.

Host (Karel Kapr):
No tak, přiznám se, že jsem je ještě neviděl, protože na včerejším zápase jsem nebyl, nicméně mě to velice potěšilo a přišlo mi to jako taková docela legrační recese, která od našich fanoušků myslím, že docela kladně zapůsobila.

Moderátor (Václav Moravec):
Vy je pošlete dál, opravdu vedení Českomoravského fotbalového svazu, což fanoušci chtějí?

Host (Karel Kapr):
No, nebráním se tomu, samozřejmě, dostali jsme pokutu 6 melounů, dostanou 6 melounů.

Moderátor (Václav Moravec):
Jak v případě, že ta pokuta bude nakonec zaplacena, 6 milionů, kde byste je vzal?

Host (Karel Kapr):
Tak, to skutečně v tuto chvíli vám nedokážu odpovědět. Je to pokuta, která je nestandardní, řekl bych až skoro likvidační, takže . . .

Moderátor (Václav Moravec):
Sehnal byste ale ty peníze.

Host (Karel Kapr):
To nevím, jako v současné době je náš klub nemá, protože stejně jako spousta jiných klubů, fungujeme z měsíce na měsíc a skutečně s rozpočtem 30 milionů, který máme, pro nás 6 milionů je stoprocentně, stoprocentně ničivé. Navíc a ještě k tomu mám 300 tisíc svůj osobní, svoji osobní pokutu, teď vám ani neřeknu za co, protože disciplinární komise ještě mě neposlala své vlastní vyjádření, ale nicméně je to tak. Dohromady vlastně bysme měli zaplatit 6 milionů 300 tisíc korun.

Moderátor (Václav Moravec):
Jak často se vám osobně stává, že po pronesení některých slov litujete a rád byste je pak bral zpět, stává se vám to často?

Host (Karel Kapr):
Já teď nevím, na co narážíte, to je otázka. . .

Moderátor (Václav Moravec):
No, některá slova, to je obecná otázka, která se týká toho, zda někdy rychleji mluvíte než myslíte.

Host (Karel Kapr):
Samozřejmě se to stává, myslím, že se to stává každému člověku, obzvlášť, když se jedná o vyhrocené situace, tak pak se občas stane, že někomu něco ujede . ..

Moderátor (Václav Moravec):
Ta čtvrteční k ní patřila?

Host (Karel Kapr):
Opět se ptám, co máte na mysli.

Moderátor (Václav Moravec):
Například, budu se snažit, abych rozhodnutí zvrátil, budu se bít za svá práva. Myslím, že na půdě zločinecké organizace nemůžete nikdy zvítězit, konec citátu. Tedy ta slova, která jsme slyšeli i z úvodu Impulsů.

Host (Karel Kapr):
Tak, možná bych to třeba poopravil v tom smyslu, že se budu bít, to je samozřejmý, ale teď je otázka na. . .

Moderátor (Václav Moravec):
Zločineckou organizaci byste si odpustil?

Host (Karel Kapr):
Na čí půdě a kde ta zločinecká organizace funguje, to je, to je samozřejmě široký pojem.

Moderátor (Václav Moravec):
A zločineckou organizaci byste po pěti dnech použil, tento příměr?

Host (Karel Kapr):
Asi, asi ne, nicméně připomíná mi to nebo lépe řečeno, ten, ta disciplinární komise mi připomíná inkviziční soud někdy ve středověku, takže možná bych to k něčemu podobnému dokázal i přirovnat.

Moderátor (Václav Moravec):
Chápu-li to tedy správně, tak vaše čtvrteční slova o zločinecké organizaci byla směřována na adresu disciplinární komise Českomoravského fotbalového svazu, nikoli na Českomoravský fotbalový svaz jako celek.

Host (Karel Kapr):
Ne, chápu to tak, nebo chápejte to tak, že bych se poopravil, že prostě bych možná už neuvedl to slovo zločinecké, možná to bylo zbytečně příliš arogantní a tvrdé, nicméně bych použil slovo inkviziční a nebo prostě likvidační nebo jakýkoliv jiný soud, protože vlastně tam nemáte na této půdě šanci se ničemu ubránit.

Moderátor (Václav Moravec):
Mluvíte o disciplinární komisi Českomoravského fotbalového svazu.

Host (Karel Kapr):
Ano, mluvím o disciplinární komisi Českomoravského fotbalového svazu a potažmo jejím předsedou panem Goldou.

Moderátor (Václav Moravec):
Nemluvíte o Českomoravském fotbalovém svazu jako instituci jako celku.

Host (Karel Kapr):
Tak, ono to vlastně do sebe zapadá, že jo. Tak já si myslím, že ta disciplinární komise je jedna z částí toho celku a že se dá říct, že samozřejmě mluvím o celém celku, protože s tímto celkem, o kterém teď mluvíme, máme již pětileté rozpory a pět let jsme se nehnuli z místa.

Moderátor (Václav Moravec):
Připouštíte si nějaký díl vlastní odpovědnosti, že jste se nehnuli z místa nebo ti, kteří jsou v Českomoravském fotbalovém svazu, v této organizaci, tak na nich je podle vás ten hlavní díl viny.

Host (Karel Kapr):
Tak samozřejmě, že ten díl viny nesou ti, kteří rozhodují. Já nemohu rozhodovat, já pouze jsem součástí tohoto spolku, přesto si myslím, že Českomoravský fotbalový svaz by neměl až tak striktně o všem rozhodovat, měl by být pro nás, jako pro kluby, servisní organizací, s tím, že samozřejmě my zase obráceně jako kluby musíme dodržovat určitá práva a povinnosti, které jsou nám dána, nicméně . . .

Moderátor (Václav Moravec):
Ale ta formuluje právě Českomoravský fotbalový svaz, jeho vedení a vy se na nich, rozumějme, většina klubů buď shodnete nebo neshodnete. Někdo to řídit musí ten fotbal.

Host (Karel Kapr):
Samozřejmě, někdo to řídit musí, ale bohužel málokdo se ozve. My jsme byli jedni z mála, kteří se ozvali a narazili jsme.

Moderátor (Václav Moravec):
Jen pro úplnost, trest stihl Bohemians Praha koncem minulého týdne za to, že před týdnem nenastoupil do sobotního utkání proti Bohemians 1905, tedy konkurenčnímu klubu, navíc ani na třetí pokus Bohemians Praha nedodal komisi důkazy k údajné korupční aféře, v ní Bohemians stále nedokázaly, že je olomoucký brankář Petr Drobiš loni v květnu měl uplatit 300 tisíci korunami, jak tvrdí Bohemians Praha. Předseda disciplinární komise Jiří Golda ve čtvrtek verdikt odůvodnil i těmito slovy.

Záznam Jiřího Goldy:
V konání Bohemians Praha spatřujeme následující disciplinární provinění, znevážení jména fotbalu, porušování zákonu, stanov, řádu a předpisů ČMFS a rozhodnutí jeho orgánů, nesportovní a nekalé ovlivňování soutěže a zaviněné nenastoupení družstva k soutěžnímu utkání. Za tyto disciplinární provinění trestáme Bohemians Praha odečtem 20 soutěžních bodů a peněžitou pokutou ve výši 6 milionů korun. Zároveň ukládáme Bohemians Praha, aby nahradily způsobenou škodu.

Moderátor (Václav Moravec):
Slova předsedy disciplinární komise Jiřího Goldy, jak je zaznamenalo Radio Impuls. Šéf Bohemians Praha Karel Kapr, který je hostem dnešních Impulsů prohlásil hned po vynesení verdiktu disciplinární komise, tedy po tom verdiktu, který jsme slyšeli, že se v každém případě hodláte odvolat nejprve ke svazové odvolací a pak i k revizní komisi. Předpokládám tedy, že stále ještě čekáte na písemné vyhotovení rozhodnutí disciplinární komise, že ho stále nemáte.

Host (Karel Kapr):
To jednoznačně, protože vlastně v současné době se nemáme ještě k čemu odvolávat, jsou to pouze hypotézy a vyřčená slova, která nejsou černé na bílém.

Moderátor (Václav Moravec):
Pojďme si rozebrat ty argumenty k jednotlivým výtkám. Vy nepovažujete za nečestné a nesportovní, že jste nenastoupili proti konkurenčnímu klubu Bohemians 1905 minulý týden v sobotu?

Host (Karel Kapr):
Ne, naopak jako my jsme se na tento krok už připravovali na podzim loňského roku, to znamená v první polovině letošního soutěžního ročníku před tím zápasem jsme mluvili s vedením Českomoravského fotbalového svazu v čele s panem doktorem Haškem, pan Hašek nám tuto naší, tento náš záměr se snažil rozmluvit, což se mu nakonec podařilo, my jsme mu přislíbili, že do zápasů nastoupíme, což jsme také udělali. Obráceně, on zase přislíbil nám, že nejpozději do konce zimní přestávky bude vše rozřešeno. Nebylo.

Moderátor (Václav Moravec):
To znamená, že se odvoláváte na to, že nedošlo zkrátka k dohodě, jak dál.

Host (Karel Kapr):
Jednak nedošlo k dohodě a jednak nám vlastně nikdo ani nenastínil, jak by ta dohoda mohla vypadat. Byly určité pokusy, kterých se zúčastnil pan místopředseda Reichl, kde jsme na půdě Českomoravského fotbalového svazu se sešly všichni tři Bohemky, byly to mám pocit tři pokusy, ani z jednoho toho nevyplynula žádná shoda a jak mi pan předseda Hašek řekl, toto se může táhnout ještě dalších pět, možná i více let.

Moderátor (Václav Moravec):
Proto podle vás bylo jediným řešením, abyste nenastoupili do toho zápasu, proč ještě dál nečekat a zkrátka nastoupit proti Bohemias 1905?

Host (Karel Kapr):
Máte pravdu, že to asi nebylo jediným řešením, ale takovým řešením nejtransparentnějším, protože. . .

Moderátor (Václav Moravec):
Počkejte, co si chcete vyvzdorovat tím, že nenastoupíte k zápasu proti konkurenčnímu klubu, přece sportovní by bylo je porazit na hlavu.

Host (Karel Kapr):
To máte pravdu, ale na druhou stranu myslím, že by nás nikdo nikdy nevyslyšel, tak to aspoň teda už máme konkrétní rozhodnutí, ať už pro nás kladné či záporné, ale je to věc. . .

Moderátor (Václav Moravec):
Chápu-li vás tedy správně, tak to čtvrteční rozhodnutí disciplinární komise považujete za úspěch, protože jste byli alespoň vyslyšeni a máte šestimilionovou pokutu jako klub a vy 300 tisíc.

Host (Karel Kapr):
Nepovažuju za úspěch samozřejmě šestimilionovou pokutu a moji osobní 300tisícovou, ale považuju za úspěch, že po pěti letech vynesla nějaká instituce Českomoravského fotbalového svazu alespoň nějaký verdikt, protože doposud jsme se s žádným nesetkali.

Moderátor (Václav Moravec):
Bývalý šéf právního oddělení Českomoravského fotbalového svazu Petr Doležel tvrdí, že v kauze tří subjektů Bohemians neudělal před pěti lety žádné chyby. Místopředseda Českomoravského fotbalového svazu Jindřich Reichl věří, že nakonec dojde mezi těmi třemi Bohémkami k dohodě. Tady jsou Reichlova slova.

Záznam Jindřicha Reichla:
Kdybych já byl na místě kteréhokoliv z těch dvou subjektů, tak se dohodnu úplně bez problémů a hned, protože ta dohoda je výhodná pro obě dvě strany zcela jednoznačně a úplně nepopiratelně a konstatovali to i právníci obou dvou těchto subjektů, takže ta dohoda je racionální, je výhodná, je to takzvaná vinu institution pro obě dvě strany opravdu výhodná záležitost a teď už jde jenom o to, jestli se dokážou k sobě zachovat racionálně, to znamená říci, jsme tady proto, abychom dosáhli nějakého společného cíle a nebo jestli se k sobě budou chovat iracionálně, ve stylu s vámi už se já nikdy bavit nebudu. 

Moderátor (Václav Moravec):
Slova místopředsedy Českomoravského fotbalového svazu Jindřicha Reichla, jak je zaznamenalo Radio Impuls. Pokud by měl tedy šéf Bohemians Praha, Karel Kapr, host dnešních Impulsů tedy vysvětlit, když říkáte, že vás nikdo nevyslyšel, že, chápu to správně, že vedení Českomoravského fotbalového svazu z vašeho pohledu dělá málo pro to, aby k té dohodě mezi Bohémkami došlo?

Host (Karel Kapr):
No, naprosto jednoznačně hlavně nedělá žádné právní kroky a ty si myslím, že jsou nejpodstatnější. Přeci není možné domlouvat, není možné prosit nebo, nebo říkat, buďte tak laskaví a dohodněte se. Existuje u nás právo a to právo by se mělo dodržovat. A to bohužel jsme se k těmto věcem zatím nedopracovali.

Moderátor (Václav Moravec):
Počkejte, ale ten spor přece nerozhodly ani civilní soudy stále ještě, tak. . .

Host (Karel Kapr):
Taky ještě civilní soudy se tímto, těmito věcmi nezabývají a do doby, než rozhodne nejvyšší orgán svazový, to znamená odvolací a revizní komise, tak ani nemohou do interních záležitostí občanského sdružení zasahovat.

Moderátor (Václav Moravec):
Chápu to tedy správně, že vy si myslíte, že vedení Českomoravského fotbalového svazu je liknavé a teď se hodí rozhodnutí disciplinární komise, že ten problém bude, pokud vy nebudete dělat problémy a nedopadnou vám odvolání, tak ten problém vlastně bude vyřešen sám, protože vy budete ekonomicky i fotbalově zlikvidováni?

Host (Karel Kapr):
Vidím to takhle jednoznačně, protože to, co se nepodařilo předešlému vedení za těch čtyři nebo, za čtyři roky svého působení, no tak se teď podařilo novému vedení za tři čtvrtě roku, což si myslím, že pro ně tedy je asi pravděpodobně ten úspěch, který si představovali.

Moderátor (Václav Moravec):
Když se podíváte na samotné racionální fungování obou těch klubů, a to, že je to poškozuje, je jasné, že vás to přece oba dva kluby poškozuje, nebo ne?

Host (Karel Kapr):
Samozřejmě.

Moderátor (Václav Moravec):
Jak se to konkrétně projevuje ve vašich financích, ve fungování vašeho klubu?

Host (Karel Kapr):
Tak, já si myslím, že se to projevuje v obou klubech stejně, oba kluby máme problémy s finančními zdroji a ty vlastně třikrát ty problémy přicházejí tím, že nám spousta sponzorů řekne, dokud to nebudete mít ujasněný a dokud budete, nebudete jednou Bohémkou, tak my také nebudeme mít jasno a nebudeme s vámi chtít nic mít. Takže my se vlastně tímto způsobem dostáváme do věčného problému s tím, že sponzoři od nás dávají ruce pryč a nebo čekají na to, až se celá ta kauza vyřeší.

Moderátor (Václav Moravec):
Existují nějaké nové ústupky, které v rámci toho mimosoudního vyrovnání zkrátka v rámci vnitřních fotbalových pravidel fungování klubu jste ještě schopen udělat nebo ta situace je tak zabetonovaná z toho, jak tu situaci sleduju, tak je to tak, že vedení fotbalového svazu tvrdí, že chce přihlížet dohodě, že dohoda je možná, zároveň tvrdí, že nikde nepochybilo v těch uplynulých pěti letech a přitom obě dvě strany trvají na svém.

Host (Karel Kapr):
Já myslím, že tady byste se spíš měl zeptat té druhé strany, protože já už. . .

Moderátor (Václav Moravec):
Počkejte, kdyby tady seděla druhá strana, tak mě pošle k vám, to známe. . .

Host (Karel Kapr):
Já ale pět let už usiluju o to, abychom se sloučili a aby byla jenom jedna Bohemka a druhá strana tvrdí, což nedávno potvrdil i pan Přibyl v jednom z televizních pořadů na ČT 24, že říká, že to vlastně není možné, to vůbec nepřichází v úvahu ve vztahu k lidem, k fanouškům a k okolnostem, které já ani neumím posoudit, takže já, když mohu říci za sebe, tak pět let jsem se nebo čtyři roky se snažím o to, aby ta Bohemka byla jenom jedna a tímto směrem své jednání plánuji dále.

Moderátor (Václav Moravec):
Plánujete dále s nějakými dalšími novými kroky nebo další nové možné vstřícné kroky už nejsou, protože z vašeho pohledu jste nabídl maximum?

Host (Karel Kapr):
Tak, já si myslím, ze svého pohledu jsem skutečně nabídl maximum, jestli vzniknou nové kroky, to ukáže čas. Já v současné době podle verdiktu disciplinární komise nesmím dva roky působit ve fotbale, tak těžko mohu udělat nějaké další, ať už menší nebo větší nebo razantnější rozhodnutí.

Moderátor (Václav Moravec):
Ale chápu-li to správně, tak vy stále ještě, pokud nedojde k rozhodnutí odvolacích orgánů, tak rozhodnutí disciplinární komise neplatí.

Host (Karel Kapr):
To asi záleží zase, jak si to, jak si to vysvětlí Svaz. Já jsem přesvědčen, že podle jejich vysvětlení už toto platí. Podle mého to neplatí, protože . . .

Moderátor (Václav Moravec):
Šéfem klubu jste, zůstáváte šéfem klubu.

Host (Karel Kapr):
Zatím zůstávám, nevím, jestli mi to bude zakázáno, ale nesmím působit ve fotbale, takže tím vlastně, toto mluví za vše.

Moderátor (Václav Moravec):
No počkejte, stejně tak ale právně je tedy možné interpretovat, že tu šestimilionovou pokutu musíte zaplatit.

Host (Karel Kapr):
No, předpokládám, že ano, pokud ji nezaplatíme, tak se nebudeme moci odvolávat a to se znovu dostáváme do té situace, že ta pokuta je tak nestandardně vysoká, je nejvyšší vůbec v historii českého fotbalu, kdy která kdy byla udělena, že třeba nebudeme ani schopni takovou pokutu zaplatit, tudíž se nebudeme moci ani odvolat.

Moderátor (Václav Moravec):
Chápu to tedy správně, že vy si na tu pokutu nepůjčíte, aby právu bylo učiněno zadost, že byste zkrátka vy zaplatili těch 300 tisíc, sehnali jste nějakých 6 milionů a zatím složili pokutu, říkejme ji kauce z vašeho pohledu a bylo by možné docházet k odvolání.

Host (Karel Kapr):
Teď skutečně k tomuto se těžko můžu vyjádřit, není to jenom mojí věcí, nicméně...

Moderátor (Václav Moravec):
No, něco s tím udělat musíte.

Host (Karel Kapr):
No, nicméně každopádně bych neriskoval tyto peníze, pokud bude postupovat Svaz tím způsobem, jako postupovala současná disciplinárka, to myslím, že by bylo zcela jednoznačné rozhodnutí v jejich prospěch.

Moderátor (Václav Moravec):
Další argument, který zazněl na tom čtvrtečním jednání disciplinární komise a ptají se na to i posluchači Impulsů, například Pavel z Uničova. Mohl by pan Kapr říci, jak přišel na to, že Olomouc uplácela a jaké na to má důkazy. Vy jste v rámci toho čtvrtečního rozhodnutí byli také kritizováni, že jste tady obvinili olomouckého brankáře Petra Drobiše, že vám měl nabízet 300 tisícový úplatek, ale zároveň jasně disciplinární komise říká, postoj vedení Bohemians Praha je liknavý. Žádné důkazy opakovaně nám nepředložily, je to jenom v rovině toho tvrzení.

Host (Karel Kapr):
Tak, já bych v první řadě uvedl jednu věc, že přeci nemůže mít disciplinární komise přednost před orgány činnými v nějakým policejním řešení, řízení, takže já v první řadě ty důkazy musím předložit policii a pak teprve disciplinární komisi.

Moderátor (Václav Moravec):
Říkáte, musíte předložit policii, předpokládám, že jste je předložil.

Host (Karel Kapr):
Předložili jsme určité důkazy a ještě některé předložíme v nejbližší době.

Moderátor (Václav Moravec):
Které důkazy jste policii předložil a to není možné, aby ty důkazy byly, nevím jestli okopírovány nebo aby je mohla sdílet i disciplinární komise, jestliže ten případ má trestně právní rovinu, tedy policejní, a ten případ má i vnitrofotbalovou rovinu, tedy rovinu disciplinární komise.

Host (Karel Kapr):
Ano, to co bylo možné předložit disciplinární komisi, to jsme předložili. O tom zbytku jsem informoval a požádal jsem pana předsedu Goldu, aby vydržel do ukončení vyšetřování policie. On mi na to řekl, že už mu došla trpělivost. Jestliže to je tři týdny nebo měsíc, i kdyby to bylo dva měsíce, myslím si, že pro policii to není zase taková doba a... 

Moderátor (Václav Moravec):
Vy máte ještě nějaké nové důkazy, když tady říkáte, že ještě něco . . .

Host (Karel Kapr):
Určitě, určitě další důkazy ještě přijdou.

Moderátor (Václav Moravec):
Počkejte, a proč je dáváte takto postupně a leze to z vás, lidově řečeno, jako z chlupaté deky a nedali jste policii hned všechny důkazy?

Host (Karel Kapr):
Protože ty důkazy potřebuju mít skutečně v takové pozici a v takovém charakteru, aby byly, abych za to nemohl být já osobně třeba potrestán nebo aby se to neotočilo proti mně.

Moderátor (Václav Moravec):
Můžete naznačit, co těmi novými důkazy bude?

Host (Karel Kapr):
Ne, ne, to se nezlobte, ale to. . .

Moderátor (Václav Moravec):
A které důkazy jste tedy dal policii?

Host (Karel Kapr):
Dal jsem běžné důkazy, týkající se notářských zápisů, ve kterých teda hráči potvrdili to, co se událo v Olomouci a . . .

Moderátor (Václav Moravec):
Počkejte, ale notářský zápis přece není důkaz.

Host (Karel Kapr):
Notářský zápis samozřejmě přímým důkazem není, ale to už je zase věc advokátů a bylo to vlastně prvotní, co jsme předložili a naprosto jednoznačně jsme řekli, že policie si nepřeje, abychom další důkazy předkládali a tímto se samozřejmě také řídím. Já myslím, že to je naprosto přirozené, nehledě k tomu, že když vidíte poučení z policie, tak tam máte až třeba milionovou pokutu za to, pokud budete někde uvádět věci, týkající se policejního vyšetřování nebo maření policejního vyšetřování.

Moderátor (Václav Moravec):
Zeptám se tedy jinak, protože o těch notářských zápisech už bylo napsáno a řečeno mnohé. Máte pádnější důkazy, než jsou ty notářské zápisy, které jste policii dali na začátku té kauzy?

Host (Karel Kapr):
Já pevně věřím, že máme, ale znovu teda podotýkám, že o nich mluvit nebudu a vyjdu s nimi ve chvíli, kdy budu přesvědčen, že to tak má být.

Moderátor (Václav Moravec):
Jak dlouho to ještě bude trvat, než ty důkazy dáte policii.

Host (Karel Kapr):
Záleží na tom, jak to policie zhodnotí.

Moderátor (Václav Moravec):
Počkejte, vy nejdřív něco musíte předat a pak to ona může zhodnotit, kdy je předáte policii?

Host (Karel Kapr):
V nejbližší době.

Moderátor (Václav Moravec):
To znamená kdy?

Host (Karel Kapr):
Jakmile naši advokáti uznají, že to tak má být.

Moderátor (Václav Moravec):
Říká šéf Bohemians Praha Karel Kapr, který byl hostem dnešních Impulsů. Děkuji za rozhovor a těším se někdy příště na shledanou.

Host (Karel Kapr):
Děkuji taky. Na shledanou.

20.04.2010

Martin Barták, vicepremiér

Vicepremiér a ministr obrany Martin Barták mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o českých vojenských misích v zahraničí.
15.04.2010

Jan Kohout, ministr zahraničí

Ministr zahraničí Jan Kohout mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o summitu Obama-Medveděv nebo o polské tragédii.
14.04.2010

Stanislav Drápal, místopředseda ČSÚ

Místopředseda Českého statistického úřadu Stanislav Drápal mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o sčítání lidu.
13.04.2010

Miroslava Němcová, místopředsedkyně Poslanecké sněmovny

Místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová mluvila v rozhovoru pro Rádio Impuls o aktuální situaci v ODS, kterou vede teď Petr Nečas.
12.04.2010

Petr Moos, dopravní expert

Profesor Petr Moos a děkan dopravní fakulty ČVUT mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o stavu silniční sítě v České republice.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.