Odchod na mateřskou

Publikováno: 27.02.2009 09:00
Naše kolegyně Jana odchází na mateřskou a my bychom chtěli rozlučku. Je podle pana Špačka rozlučka před odchodem na mateřskou dovolenou vhodná?

Pan Špaček ví, jestli je vhodné uspořádat rozlučkový večírek těhotné a určitě nám poradí.

Podle Špačka není mateřská dovolená příležitost, kdy se běžně pořádají večírky na rozloučenou. Za pár měsíců se dotyčná stejně vrátí.

Každopádně, pokud máte s kolegy a kolegyněmi dobré vztahy, a víte, že by je podobný typ večírku potěšil, pak vzhůru do toho!

Jak by měl večírek vypadat?

  • Rozhodně ho neberte jako když odcházíte do důchodu. Mělo by jít jen o pár chlebíčků, zákusků a nealkoholické nápoje.
  • Je také vhodná i láhev sektu, sektu, abyste si připili na zdárný průběh vašeho mateřství, vy si ovšem jen symbolicky „líznete“.
  • Přípitek na vaše zdraví by měla pronést vaše nejlepší přítelkyně nebo šéf, to nemůžete udělat vy. Nezapomeňte se proto s dotyčným domluvit.
05.03.2009

Představování na společenském večírku

Při společenských akcích se mohou udát různé situace, které jsou zajímavé z hlediska etikety. Dnes jsme si s panem Špačkem posvítili na to, komu jak se má kdo představovat.
04.03.2009

Zápach

Jak si poradit s kolegyní, která zapáchá? Pan Špaček radí velmi opatrný přístup.
03.03.2009

Tchyně

Víte, jak správně vycházet s tchyní? V úterý pan Ladislav Špaček radil našim posluchačům, jak se dá vyjít s tchyní.
02.03.2009

Přijímací pohovor

Pan Ladislav Špaček dnes naší posluchačce poradil, jak přežít přijímací pohovor.
26.02.2009

Pohřeb a kondolence

Tentokrát máme vážné téma. Proběhl pohřeb při kterém v řadě na přijímání kondolencí stáli nejen přímí příbuzní, ale i příbuzní vzdálenější. Jaká jsou pravidla přijímání kondolencí nám přiblíží pan Ladislav Špaček.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.