Tiskové zprávy

09.03.2017

Český mejdan s Impulsem 2017 startuje!

Domácí hudební událost roku 2016 bude mít své pokračování! Rádio Impuls právě odstartovalo prodej vstupenek na druhý ročník úspěšného megakoncertu Český mejdan s Impulsem. Tentokrát se odehraje před Vánoci, v sobotu 16. prosince 2017 v pražské O2 areně. Mezi prvními ohlášenými umělci jsou Lucie Bílá, No Name, Ewa Farna, Slza, Miro Žbirka, Mandrage, Michal David a účast opět přislíbil i Karel Gott.
08.02.2017

Rádio Impuls už 11 let v čele!

Dle dnes zveřejněných výsledků Radioprojektu za III. a IV. čtvrtletí roku 2016, které již jedenáct let realizují společně agentury Median a STEM/MARK, zůstává Rádio Impuls v pozici absolutní jedničky v českém rozhlasovém éteru. Ve všech hlavních hodnocených kritériích nebylo jeho prvenství nikterak ohroženo.
21.12.2016

Rybovka k rybě na Štědrý den na Impulsu

K Vánocům patří radost, ryba a Rybovka. O kapra se musíte postarat sami, ale to ostatní za vás na Štědrý den zařídí Rádio Impuls. Pro výjimečný večer v roce pro vás máme výjimečnou nahrávku Rybovy České mše vánoční z cyklu Impuls živě. Exkluzivně pro Rádio Impuls ji během letošního adventu nazpívali sólisté kvarteta Bohemia Voice a nahráli skvělí muzikanti pod taktovkou naší jediné profesionální dirigentky Miriam Němcové. O produkci a režii se postaral hudební skladatel Robert Jíša.
08.12.2016

Český mejdan v pondělí od 20 hodin na Impulsu

Zkrácený záznam pětihodinového koncertu odvysílá Rádio Impuls, nejposlouchanější rádio v zemi, už v pondělí 12. prosince 2016. Sestřih toho nejlepšího z Českého mejdanu s Impulsem se rozezní hned po zprávách ve 20:00 hodin a má téměř dvě a půl hodiny.
09.11.2016

„MEJDAN“ Rádia Impuls pokračuje: Stále je nejposlouchanějším v zemi

Dle dnes zveřejněných výsledků Radioprojektu za II. a III. čtvrtletí roku 2016, které již více než deset let realizují společně agentury Median a STEM/MARK, zůstává Rádio Impuls v pozici absolutní jedničky v českém rozhlasovém éteru. Ve všech hlavních hodnocených kritériích nebylo jeho prvenství nikterak ohroženo a před ostatními rádii si udržuje solidní náskok téměř 300.000 posluchačů.¨
01.11.2016

Haló, tady Impulsovi nadělí posluchačům výhry za 2 miliony korun

Nejposlouchanější rádio v zemi, Rádio Impuls, si pro podzimní kolo své legendární hry připravilo výhry v hodnotě 2 milionů korun.
18.10.2016

Český mejdan s Impulsem naplnil pražskou O2 arenu až po střechu

Pětihodinový koncert nejposlouchanějšího rádia v zemi byl opravdu hudební událostí roku. Více než 18.000 lidí si našlo 15. října cestu do pražské O2 areny, kde na ně čekala celá řada hvězd české a slovenské populární hudby.
06.09.2016

Karel Gott představil v exkluzivní premiéře svou novou píseň na Rádiu Impuls a přislíbil účast na Českém mejdanu s Impulsem

Po téměř roční pauze přijal Karel Gott pozvání k živému rozhlasovému rozhovoru. V odpoledním vysílání Fandy a jeho české bandy na Rádiu Impuls uvedl v premiéře svou novou píseň „Země vstává“ autorů Michala Davida a Lou Fanánka Hagena.
03.08.2016

Jednu z mála jistot v dnešní době skýtá český rozhlasový éter: Rádio Impuls je opět nejposlouchanějším v zemi

Dle dnes zveřejněných výsledků Radioprojektu za I. a II. čtvrtletí roku 2016, které již více než deset let realizují společně agentury Median a STEM/MARK, zůstává Rádio Impuls v pozici absolutní jedničky v českém rozhlasovém éteru. Ve všech hlavních hodnocených kritériích nebylo jeho prvenství ohroženo.
04.05.2016

Ani jubilejní 40. výsledky poslechovosti nepřinesly překvapení

I po 40. v řadě je Rádio Impuls nejposlouchanější rozhlasovou stanicí v České republice. Dle dnes zveřejněných výsledků Radioprojektu za IV. čtvrtletí roku 2015 a I. čtvrtletí roku 2016, které již přes deset let realizují společně agentury Median a STEM/MARK, se opět žádné rozhlasové stanici nepodařilo sesadit Rádio Impuls z pozice absolutní jedničky v českém éteru a to ani v jednom z hlavních hodnocených kritérií.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.