Haló, tady Impulsovi
Koular
Chinasky na střeše
VIP rozhovor 27.05.2017

Pokáč se těší do Špindlu na Festival úsměvů!

Dnešním VIP hostem byl textař a písničkář Pokáč. Ten se chystá na Festival úsměvů a tak se rozpovídal o tom, na co se mohou jeho návštěvníci těšit...
Krimi Impulsy 27.05.2017

Trucující chlapeček a růžové dělo!

Trucující chlapeček a růžové dělo! To jsou hlavní hrdinové dnešních Krimi Impulsů, které připravil Václav Komárek...
26.05.2017

Festival úsměvů - Špindlerovské otevírání léta

Rádio Impuls pro své posluchače a příznivce připravilo sérii outdoorových akcí pod názvem Festival úsměvů. První zastávkou bude v sobotu 27. května Špindlerův Mlýn, v areálu Svatý Petr u dojezdu sjezdovek.
Tajemství úspěchu 26.05.2017

Češi jsou většinově věřící lidé!

I když často nevědí, v co vlastně věří. Říká to kardinál Dominik Duka, který je hostem našeho pořadu Tajemství úspěchu. Jaká bude Noc kostelů 9. června? A používá dnešní církev metody moderního marketingu? Poslechněte si rozhovor!
iRegiony - Redakce doporučuje27.05.2017
Před 75 lety zaútočili Jan Kubiš a Jozef Gabčík na Reinharda Heydricha

Před 75 lety zaútočili Jan Kubiš a Jozef Gabčík na Reinharda Heydricha

Atentát na nejmocnějšího muže protektorátu a strůjce holocaustu se odehrál 27. května 1942 v pražských Holešovičkách krátce po půl jedenácté dopoledne.
iRegiony - Jihomoravský kraj27.05.2017
Nenažrané motýlí housenky likvidují parky, jejich ochránci jsou zoufalí

Nenažrané motýlí housenky likvidují parky, jejich ochránci jsou zoufalí

Je to noční můra všech zahradníků. Malý motýlek zavíječ zimostrázový vypadá na první pohled celkem neškodně, jeho housenky ale dokážou zlikvidovat keře v celé zahradě. Letos přitom zavíječ na některých místech jižní Moravy zaútočil nečekanou silou.
iRegiony - Královéhradecký kraj27.05.2017
Hradec se stává pro investory atraktivnější, míří na letiště i na jih

Hradec se stává pro investory atraktivnější, míří na letiště i na jih

Hradec Králové se rychle stává atraktivním místem pro nové investory. Že si dveře hradecké radnice najednou začnou podávat firmy, které do města přinesou peníze, prestiž a nová pracovní místa, si dosud asi představovali jen bláhoví snílci. Městu pomáhá dálnice i plány na obchvat.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.