?
Vyhraje Česko v San Marinu?
Aktuální videa
Haló, tady Impulsovi
Autoškola Rádia Impuls 26.03.2017

Změna času i pneumatik?

Vy, co to ještě nevíte, dneska se měnil čas. A tak během toho, co budete posouvat hodinky, poslouchejte, protože dnes budeme mluvit o jednom nepsaném pravidle, a to že když se mění čas, mění se také pneumatiky na letní.
Hrnečku vař 26.03.2017

Zapečená hruška s gorgonzolou a hroznovým vínem

Měsíc bez masa, který drží Honza s Lenkou končí dnešním posledním receptem, a to zapečenou hruškou s gorgonzolou a hroznovým vínem...
Zlatá česká klasika, i nová česká muzika 26.03.2017

Heidi Janků vydala nový hit!

Mistr hudebních „vomáček“, muzikant a moderátor Petr Vondráček, je majitelem zápisníku, v němž jsou zapsána všechna domácí hudební výročí. Na nadcházející týden připadnou hned tři.
Cestování s Jiřím Kolbabou 24.03.2017

Ostrovní muž Jirka Kolbaba

Chcete na ostrov? Chcete být Robinson? Chcete pátek? Vydejte se s Jirkou Kolbabou za romantikou i dobrodružstvím...
iRegiony - Redakce doporučuje25.03.2017
Českem projíždí konvoj americké a britské armády

Českem projíždí konvoj americké a britské armády

Přes Českou republiku dnes projíždí konvoj amerických a britských vojáků. Směřují z Polska do Německa, kde budou působit v rámci NATO.125 armádních vozidel trasu projíždí rozděleně po sedmi kolonách, a to vždy po půlhodinových intervalech.
iRegiony - Moravskoslezský kraj26.03.2017
Ostravské stopy: Cítil jsem se jako občan druhé kategorie, říká Nastulczyk

Ostravské stopy: Cítil jsem se jako občan druhé kategorie, říká Nastulczyk

Osobnosti se zpovídají v seriálu Ostravské stopy ze svého vztahu k moravskoslezské metropoli. Polský básník Franciszek Nastulczyk žije v Bielsko-Białe, ale narodil se v Bystřici nad Olší na Třinecku a v Ostravě si oblíbil zejména místní kluby.
iRegiony - Královéhradecký kraj26.03.2017
Modrý důl není pro boty s hladkou podrážkou. Žily tam svérázné osobnosti

Modrý důl není pro boty s hladkou podrážkou. Žily tam svérázné osobnosti

Uchovává si nezaměnitelné kouzlo a stále leží stranou masové turistiky. Krkonošský Modrý důl má dnes jednoho obyvatele s trvalým pobytem a pamatuje myšlenku skiareálu i řadu svérázných osobností. Do nepoddajného divu Krkonoš nahlédněte v seriálu o známých údolích.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.