?
Jaký seriál dnes hledáme?
Aktuální videa
Haló, tady Impulsovi
Český mejdan s Impulsem
Česká muzika 21.07.2016

Slza klipem k "Vstříc nekonečnům" rekapituluje jarní turné a zve na to podzimní

Asi se v naší zemi najde jen málokdo, kdo ještě neslyšel o duu Slza. Čtyři velké hity, debutové album, jehož prodeje se již dají počítat na desítky tisíc, beznadějně vyprodané jarní turné a milióny zhlédnutí jejich klipů na Youtube. Lukáš Bundil a Petr Lexa prostě jedou, fanoušci z nich šílí a jak se zdá, ani na podzim tomu nebude jinak.
Česká muzika 20.07.2016

Rybičky 48 si v klipu utahují z rapujících boybandů

Co může vzniknout z vtipkování v dodávce cestou na koncert? To ukazuje skupina Rybičky 48 v nové písničce a klipu Chtěl jsem tím říct.
Týden na silnicích 17.07.2016

Jedeme k sousedům na Slovensko!

Naše prázdninové cestování pokračuje, dnes jsme vyrazili k našim sousedům na Slovensko. Co Vás zde čeká a jaké předpisy zde musíte dodržovat? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
Česká muzika 15.07.2016

Skupina Kabát natočila historický videoklip!

Video k písni Valkýra z posledního alba Do pekla/Do nebe je konečně tady. Pepa Vojtek a další členové kapely v něm vystupují jako rytíři ze středověku.
iRegiony - Redakce doporučuje23.07.2016
Na houby musíte vyrazit na hory

Na houby musíte vyrazit na hory

Teplé počasí, které si užíváme v posledních dnech, houbám bohužel nepřeje, a to i navzdory nedávným vydatným dešťům. O něco lepší situaci je dle mykologů ve středních a vyšších polohách.
iRegiony - Plzeňský kraj23.07.2016
VIDEO: Domácí traktory prověřila trať do vrchu s vodním příkopem

VIDEO: Domácí traktory prověřila trať do vrchu s vodním příkopem

Čtrnáctý ročník závodu traktorů do vrchu se v sobotu konal v Žebnici na Plzeňsku. Na téměř půlkilometrovou trať zpestřenou překážkami vyjely nejen průmyslově vyrobené stroje, ale i roztodivné traktory ze soukromých stodol a garáží.
iRegiony - Plzeňský kraj23.07.2016
Na Tachovsku se střetli legionáři s bolševiky, bojovali o historický vlak

Na Tachovsku se střetli legionáři s bolševiky, bojovali o historický vlak

Železniční trať mezi Konstantinovými Lázněmi a Bezdružicemi na Tachovsku se v sobotu na pár hodin změnila v ruskou Transsibiřskou magistrálu v roce 1918. Českoslovenští legionáři tu s replikou tehdejšího legionářského vlaku a s podporou válečného letounu ve vzduchu sváděli bitvu s bolševiky.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.