?
Modlíte se před obědem?
Aktuální videa
Haló, tady Impulsovi
Český mejdan s Impulsem
Kauza dne 27.06.2016

Josef Skála: Bez komunistů by dnes bydlely děvečky v maštali!

Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls byl místopředseda KSČM Josef Skála. Reportér Alan Hejma s ním v Den památky obětí komunistického režimu mluvil o zločinech komunismu, o studené válce i o oprýskaných fasádách domů...
Česká muzika 27.06.2016

Michal David vydává soundtrack k filmu Decibely lásky!

Již před několika měsíci vstoupil do českých a slovenských kin film "Decibely lásky". Michal David v něm po dlouhých letech opět propůjčil svůj hlas Rudolfu Hrušínskému nejmladšímu.
Rada pro dnešní den 27.06.2016

Navigace na motorce může být nebezpečná!

Dnešní díl pořadu Rada pro dnešní den se týká motorkářů, Aleš Růžička se totiž vydal zjišťovat, jak je to s používáním navigací na motorkách. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
Týden na silnicích 26.06.2016

Než se vydáte do Itálie autem...

Ani dnes nechyběla Eva Hronková a její rady a typy na cesty. Tentokrát jsme se vydali do Itálie. Jaká pravidla musíte na místních silnicích dodržovat a jaké tresty by Vám mohly hrozit? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
iRegiony - Redakce doporučuje28.06.2016
Vláda rozhodla, že zdravotní sestry nebudou muset mít vysokou školu

Vláda rozhodla, že zdravotní sestry nebudou muset mít vysokou školu

Nedostatek sester, s kterým se naše zdravotnictví potýká, by mělo vyřešit jejich jednodušší vzdělávání. Vláda včera schválila změnu zákona o vzdělávání nelékařských pracovníků, který navrhl ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček.
iRegiony - Plzeňský kraj28.06.2016
Je tu čas rozkopaných silnic, motoristé musejí počítat s uzavírkami

Je tu čas rozkopaných silnic, motoristé musejí počítat s uzavírkami

Cesty na dovolené a letní výlety budou motoristům v Plzeňském kraji komplikovat uzavírky kvůli opravám silnic. Na většině míst už stavbaři pracují, pár uzavírek skončí ještě do začátku prázdnin.
iRegiony - Moravskoslezský kraj28.06.2016
Města si promítání pod širým nebem hýčkají, byť jsou často ztrátová

Města si promítání pod širým nebem hýčkají, byť jsou často ztrátová

Obliba letních kin v Moravskoslezském kraji roste a míst s projekcí pod širým nebem přibývá. Jen v Ostravě je jich letos třináct. Vstupné je na některých místech dobrovolné, jinde zdarma a například v autokině lidé zaplatí i 150 korun. Provoz venkovních kin ale bývá často ztrátový.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.