Haló, tady Impulsovi
Muž na síti 25.04.2017

Konec vajíčkové kauzy

Vajíčková kauza končí. Prozatím. Soud osvobodil seniora, o kterém policie tvrdí, že na demonstraci házel vajíčka na prezidenta Zemana. Důchodci hrozilo dokonce dvouleté vězení. My jsme na síti našli stovky reakcí na tento případ...
25.04.2017

Koncert pro Impuls vynesl přes 400 000 korun na léčbu duše

Přední čeští interpreti Václav Hudeček, Kristina Fialová a Petr Nouzovský za doprovodu Barocco sempre giovane společně vystoupili 20. dubna 2017 pro Nadační fond IMPULS, a podpořili tak nemocné s roztroušenou sklerózou. Jejich koncertní vystoupení v pražském Kostele sv. Šimona a Judy přineslo 400 803 Kč. Ty budou věnovány na úhradu každodenní práce psychoterapeutky, která není hrazena z veřejného zdravotního pojištění.
Cestování s Jiřím Kolbabou 25.04.2017

Výborná vína jihoafrické republiky

Jirka Kolbaba nás dnes zavedl do Jihoafrické republiky, kde jsme společně ochutnali ta nejlepší místní vína...
Co Vy na to, Zuzano? 25.04.2017

Maxipes Zuzany Bubílkové

Herec a hlas Maxipsa Fíka Josef Dvořák dnes slaví 75. narozeniny, a tak nás zajímalo, jestli také někdy měla Zuzana Bubíková maxipsa.
iRegiony - Redakce doporučuje26.04.2017
Meteorologové očekávají další přívaly sněhu

Meteorologové očekávají další přívaly sněhu

Zima se ještě nehodlá rozloučit, naopak se v následujících dnes znovu připomene. S přechodem studené fronty přes naše území se opět objeví sněžení, a to i v nižších polohách. Sněhová nadílka může být bohatá zejména v oblasti Šumavy a Českého lesa.
iRegiony - Plzeňský kraj26.04.2017
Na západ Čech se vrátilo sněžení, na Šumavě vyjely sypače

Na západ Čech se vrátilo sněžení, na Šumavě vyjely sypače

Do Plzeňského kraje i Karlovarského kraje se ve středu nad ránem vrátilo sněžení. Na Šumavě zůstává sníh ležet i na silnicích, a proto ještě museli do terénu vyjet sypače.
iRegiony - Ústecký kraj26.04.2017
Labefest plný hvězd se blíží

Labefest plný hvězd se blíží

Hned několik novinek letos připravili pořadatelé hudebního festivalu Labefest. Těšit se tak můžete na dva dny pořádné muziky.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.