Haló, tady Impulsovi
Objednávka knihy
Nejoblíbenější písnička 2017
Hrnečku vař 19.11.2017

Těstoviny s lososem a rajčaty

Honza s Evou dnes připravují další ze svých lehkých obědů, a to těstoviny s lososem a rajčaty...
VIP rozhovor 19.11.2017

Petra Janů si svá rocková léta téměř nepamatuje...

Dnešním VIP hostem byla zpěvačka a také oslavenkyně Petra Janů...
Autoškola Rádia Impuls 19.11.2017

Vyřeší celoroční pneumatiky problém s přezouváním?

Je půlka listopadu a najdou se i lidé, kteří ještě nemají přezuto. Stejně je na tom i Eva Hronková, která chtěla své zapomínání na přezouvání vyřešit celoročními pneumatikami. Vyplatí se u nás?
Zlatá česká klasika, i nová česká muzika 19.11.2017

A zase Kristína: Má další novinku

Slovenská zpěvačka je snad nejaktivnější hudebnicí na území bývalého Československa. Její nová píseň pochází z vánočního filmu „Přání k mání“.
iRegiony - Redakce doporučuje18.11.2017
Část příspěvku na živobytí bude od prosince nově v poukázkách

Část příspěvku na živobytí bude od prosince nově v poukázkách

Lidé, kteří pobírají příspěvek na živobytí přes půl roku, budou od prosince dostávat jeho část v poukázkách. Úřady práce jim v nich vydají zhruba třetinu až dvě třetiny částky. Tuto změnu do novely o hmotné nouzi prosadili poslanci. Nová pravidla se týkají i lidí s handicapem, rada postižených je však kritizuje.
iRegiony - Zlínský kraj20.11.2017
Chcete volit prezidenta republiky a nebudete v místě svého trvalého bydliště? Využijte možnosti hlasovat na voličský průkaz

Chcete volit prezidenta republiky a nebudete v místě svého trvalého bydliště? Využijte možnosti hlasovat na voličský průkaz

Volič, který se nebude zdržovat v době volby prezidenta České republiky konané ve dnech 12. a 13. ledna 2018 (případné druhé kolo ve dnech 26. a 27. ledna 2018) ve volebním okrsku v místě svého trvalého pobytu, může hlasovat za podmínek stanovených zákonem č. 275/2012 Sb., o volbě prezidenta republiky a o změně některých zákonů (zákon o volbě prezidenta republiky), ve znění pozdějších předpisů, na voličský průkaz v jakémkoliv stálém volebním okrsku na území České republiky nebo v jakémkoliv zvláštním volebním okrsku v zahraničí.
iRegiony - Moravskoslezský kraj19.11.2017
Ostravské stopy: V hospodě seděly živly a páchla řeka, vzpomíná hudebník

Ostravské stopy: V hospodě seděly živly a páchla řeka, vzpomíná hudebník

Hudebník Martin Jarošek sice vystudoval ostravskou konzervatoř, ale místo aby komponoval nebo dirigoval, vrhl se do hraní na zaoceánských lodích. Pro rodáka z Ostravy to v době šedivého socialismu znamenalo vrcholné romantické dobrodružství.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.