Haló, tady Impulsovi
Koular
Cestování s Jiřím Kolbabou 24.07.2017

Focení tekoucí lávy překazila Jirkovi Kolbabovi policie

Jiří Kolbaba se už několikrát pokoušel vyfotit na Havaji tekoucí lávu. Vždy mu to ale překazili uniformované složky...
Zuřivý reportér 24.07.2017

Zuřivý reportér muslimem na koupališti

Zuřivý reportér se dnes oblékl do "muslimského" a vyrazil do bazénu. Jak na jeho převlek reagovali lidé kolem?
Hrnečku vař 23.07.2017

Fazolová polévka na sladkokyselo

Lenka strávila minulý víkend u příbuzných na Slovensku, odkud si také přivezla inspiraci na dnešní oběd - fazolovou sladkokyselou polévku.
Autoškola Rádia Impuls 23.07.2017

Nejdůležitější je motorku umět ovládat!

Každý den vám přinášíme nejrychlejší dopravní informace z celého území ČR a nestačíme se divit, kolik je v posledních dnech dopravních nehod motorkářů...
iRegiony - Redakce doporučuje24.07.2017
Není z čeho vybírat. Hypotéky se od sebe liší méně než dřív.

Není z čeho vybírat. Hypotéky se od sebe liší méně než dřív.

Lidé se bojí regulací. Půjčují si na bydlení dokud to jde. Hypotečnímu trhu chybí větší pestrost a lidé si nemohou tolik vybírat, jako tomu bylo ještě například před rokem a půl. Dřív když hypotéky nebyly tolik regulovány, banky si mohly širší nabídkou více konkurovat, z toho pak mohli těžit lidé. To se ale změnilo.
iRegiony - Vysočina24.07.2017
Moderní CT výrazně upřesní diagnostiku

Moderní CT výrazně upřesní diagnostiku

Radiodiagnostické oddělení Nemocnice Pelhřimov získalo nového, vysoce moderního pomocníka pro diagnostiku. Je jím počítačový tomograf Philips Ingenuity Elite 128 v hodnotě 17 mil. Kč. Nákup přístroje byl realizován díky finančním prostředkům z Evropských strukturálních a investičních fondů, které nemocnice získala na projekt Modernizace a obnova zdravotnické přístrojové techniky.
iRegiony - Jihočeský kraj24.07.2017
Kvůli Temelínu zmizelo šest obcí. Pozůstatky zakryl stín věží i hladina Vltavy

Kvůli Temelínu zmizelo šest obcí. Pozůstatky zakryl stín věží i hladina Vltavy

Na opuštěné domovy kolem Jaderné elektrárny Temelín dodnes vzpomínají lidé o svátku sv. Prokopa 4. července. Scházejí se každoročně v kostele a na hřbitově ve Křtěnově. Poslední z nich opustili rodiště právě před dvaceti lety.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.