?
Jak dopadnou čarodějnice podle koulaře rádia Impuls
Aktuální videa
Haló, tady Impulsovi
Český mejdan s Impulsem
Doprava 007 30.04.2016

Petra Černocká alias Saxana hlásí Dopravu 007!

Představitelka nejslavnější české čarodějnice Petra Černocká se rozhodla propůjčit svůj hlas dopravní agentce Rádia Impuls. Celou poslední dubnovou sobotu se hlásí jako „Hlídka na koštěti“ do čarodějnického speciálu Rádia Impuls.
Impulsovi 29.04.2016

Fiat Tipo má svého majitele!

Dnes ráno jsme na Impulsu rozdávali další z prázdninových prémií, kterou byl Fiat Tipo. V časovém limitu a se správným heslem zvedl telefon pan Miroslav Novotný z Milevska, který se tak stal nejmladším výhercem v historii hry. Podívejte se na video!
Kauza dne 28.04.2016

Jan Mládek: Výměnu televizí si zaplatí diváci sami!

Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek z ČSSD v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls mluvil o chystaném přechodu na novou terestrickou platformu DVB-T2. Ta donutí většinu vlastníků televizí své zařízení vyměnit nebo si pořídit speciální set-top-box. Druhým hlavním tématem bylo dění okolo OKD.
Kauza dne 27.04.2016

Petra Sovová: Otec k porodu patří! Když si to matka přeje...

Ve středeční Kauze dne Rádia Impuls se mluvilo o porodech. Hostem byla Petra Sovová z Hnutí za aktivní mateřství. Sedminásobná matka se zkušeností s pěti domácími porody s reportérem Alanem Hejmou mluvila právě o nich. A také o otcích u porodu.
iRegiony - Redakce doporučuje30.04.2016
Dnes se rozhoří ohně při pálení čarodějnic, hasiči varují před požáry

Dnes se rozhoří ohně při pálení čarodějnic, hasiči varují před požáry

Dnes v noci se na řadě míst Česka rozhoří ohně při tradičním pálení čarodějnic, což ale také znamená více práce pro hasiče. V důsledku oslav totiž přibývají požáry, a tak vyzývají účastníky těchto akcí, aby byli opatrní a dodržovali bezpečnostní pravidla.
iRegiony - Praha30.04.2016
Nejhorší bordel byl v místě dnešní radnice. Do nevěstinců lákaly lucerny

Nejhorší bordel byl v místě dnešní radnice. Do nevěstinců lákaly lucerny

Pražské ulice psaly i neřestnou historii. Třeba o rusovlasé nymfomance, která utekla z nemocnice zpět za muži. A o mnoha červených lucernách, které lákaly k návštěvě nevěstince.
iRegiony - Moravskoslezský kraj30.04.2016
Co je to učíš? ptali se jí. Pak udělala ze sboru Permoník pojem

Co je to učíš? ptali se jí. Pak udělala ze sboru Permoník pojem

Eva Šeinerová přišla do Karviné ze Zlína. A krátce poté založila dětský sbor Permoník, který už dávno překročil hranice města, kraje i země. Letos sbor slaví padesátileté výročí, odměnu sbormistryni dalo i město.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.