?
Jiří Suchý: „Obklopuje nás až příliš stupidního humoru!“
Aktuální videa
Český mejdan s Impulsem
Česká muzika 30.09.2016

Marta Kubišová vzdá na poslední desce "Soul" hold americkým hvězdám

Celý život něco končí a něco začíná, včetně pěvecké kariéry. Jedna velká dráha se dostává na svůj konec. Marta Kubišová se díky prodělanému infarktu rozhodla natočit poslední album a v příštím roce říct fanouškům na koncertech definitivní sbohem.
Impulsovi 30.09.2016

Osamocené sluchátko v podhůří Orlických hor

Dnes ráno Impulsovi volali do telefonní budky ve vesničce Líšnice nedaleko Žamberka. Telefon dlouho vyzváněl, sluchátko však nikdo nezvedl. Pokračovat budeme zase v pondělí, tak nezapomeňte poslouchat, třeba zavoláme k Vám a právě Vy vyhrajete grilovací set v hodnotě pět tisíc korun.
Vtip s dobrým Korcem 29.09.2016

Trable na WC

Noviny, časopisy, křížovky vystřídal na našich záchodech mobil. Vlasta Korec si dnes připravil jeden takový záchodový vtip. Podívejte se na video.
Kauza dne 27.09.2016

Petr Gazdík: Předvolební kampaně dělají z voličů blbce. Za tím si stojím!

V Kauze dne Rádio Impuls přivítalo poslance, zastupitele Zlínského kraje a předsedu strany Starostů a nezávislých Petra Gazdíka. V rozhovoru s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou se nechal slyšet, že současná vládní politika se snaží zničit život na venkově. Gazdík také prohlásil, že mnohé politické strany mají lidi za blbce. Údajně se stačí kouknout na nereálné sliby v předvolebních kampaních! Podívejte se na video.
iRegiony - Redakce doporučuje30.09.2016
V Česku dochází vakcína proti žloutence!

V Česku dochází vakcína proti žloutence!

Očkovací centra vyzývají klienty, aby svůj termín odložili. Napjatý stav v zásobování vakcínou Rádiu Impuls potvrdil mluvčí ministerstva zdravotnictví Ladislav Šticha.
iRegiony - Praha30.09.2016
Z kaváren do maskáčů. Pražané mají o první vojenské cvičení zájem

Z kaváren do maskáčů. Pražané mají o první vojenské cvičení zájem

Největší zájem o úplně první dobrovolné vojenské cvičení, které v pondělí proběhne ve Vyškově, mají Pražané. Důvody k účasti jsou různé. „Dobrovolné cvičení je ideální možnost, jak se zapojit do obrany české země,“ říká jeden ze zájemců. Motivací ale může být i finanční odměna, asi deset tisíc korun za měsíc cvičení.
iRegiony - Vysočina30.09.2016
Soutěž na podobu náměstí se zadrhla, vyloučený architekt se odvolal

Soutěž na podobu náměstí se zadrhla, vyloučený architekt se odvolal

Jak bude vypadat opravené centrum Velkého Meziříčí, na to si musí místní počkat. Odvolání jednoho z účastníků zadrhlo architektonickou soutěž na revitalizaci náměstí a přilehlých ulic. Prezentace návrhů včetně diskuse s předsedou poroty, hercem a architektem Davidem Vávrou je odložená na neurčito.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.