?
Proč se má kreslit pentagram a podřezávat koza
Aktuální videa
Haló, tady Impulsovi
Český mejdan s Impulsem
Kauza dne 19.05.2016

Daniel Herman: Každý imigrant musí respektovat evropská pravidla a zvyky!

V Kauze dne to v souvislosti s příchodem uprchlíků do zemí osmadvacítky zdůraznil ministr Daniel Herman. Šéf resortu kultury vzkázal všem, kteří budou pobízet k násilí, že v České republice nemají co dělat. V rozhovoru s Jaroslavem Pleslem se Herman vrátil také ke svému projevu v Norimberku, kde jako první člen české vlády vystoupil o víkendu na sudetoněmeckém sjezdu. Podívejte se na video.
Kauza dne 18.05.2016

Jan Cemper: Soud s Milošem Zemanem bude!!!

Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls byl levicový aktivista Jan Cemper. S reportérem Alanem Hejmou mluvili např.o 17.listopadu na Albertově a o žalobě na prezidenta Miloše Zemana.
Česká muzika 16.05.2016

Kapela Kryštof opět dobyla albový žebříček!

Začátkem června uplyne rok od vydání alba Srdcebeat. Svoji současnou desku kapela Kryštof mohutně podpořila na koncertním turné a do rádií z ní stále posílá jeden singl za druhým. Koncem minulého týdne dokonce skupina Richarda Krajča s deskou Srdcebeat opět obhájila prvenství v domácím albovém žebříčku.
Česká muzika 14.05.2016

Chinaski mají nejhranější českou písničku!

V českém rozhlasovém éteru se toho za poslední měsíc moc neudálo. Rádia stále sázejí na české stálice v podobě Xindla X, Kryštof a Chinaski. Poslední zmiňovaná kapela točí v éteru písničku Slovenský klín z aktuální desky Rockfield. A dle statistik se jedná o nejhranější českou píseň těchto dnů.
iRegiony - Redakce doporučuje24.05.2016
Prezident svědčil u soudu!

Prezident svědčil u soudu!

Jediným partnerem pro ČSSD byl právník Zdeněk Altner. U pražského soudu to prohlásil prezident a někdejší předseda sociální demokracie Miloš Zeman.
iRegiony - Ústecký kraj25.05.2016
V Terezíně opravili historickou kanalizaci, kterou poničila povodeň

V Terezíně opravili historickou kanalizaci, kterou poničila povodeň

Kompletní obnovou prošla historická kanalizace pod Terezínem. Vodohospodáři během uplynulého roku opravili celkem 8,7 kilometru stok poničených povodní v roce 2013, práce nyní skončily.
iRegiony - Moravskoslezský kraj25.05.2016
Ostravica měla ožít divadlem. Nesmí, z bezpečnostních důvodů

Ostravica měla ožít divadlem. Nesmí, z bezpečnostních důvodů

Rozčarování zažívají Ostravané, kteří se těšili, že zchátralý módní dům Ostravica-Textilia ožije kulturou. Plánované akce se tam totiž letos zřejmě neuskuteční. Z bezpečnostních důvodů.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.