?
U Fandy bandy se vzpomíná na školní léta
Aktuální videa
Haló, tady Impulsovi
Český mejdan s Impulsem
Česká muzika 29.08.2016

Helena Vondráčková vydává po dvaceti letech vinylovou desku!

Zájem o vinyly roste poslední léta nejen v zahraničí, ale i u nás doma. Velká část nových titulů tak dostává i tento formát a stále více reedic kdysi velmi slavných alb seženete v obchodech právě i na černé desce. Podobně tomu bude brzy i v případě úspěšného alba "Vodopád" od Heleny Vondráčkové.
Týden na silnicích 28.08.2016

S humorem na cesty

Prázdniny jsou za námi, a tak se s nimi Eva Hronková rozloučila vtipnými dopravními předpisy. Existují u nás takové? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
Česká muzika 25.08.2016

Ilona Csáková se spojila s cimbálovkou!

O zpěvačce hitů Amsterdam nebo Tornero není poslední dobou na hudebním poli příliš slyšet. Bývalá členka legendární kapely Laura a její tygři se nyní ukazuje v zajímavé poloze s cimbálovou muzikou Grajcar.
Česká muzika 22.08.2016

Tři sestry mapují svou kariéru na živé nahrávce!

Kapela Lou Fanánka Hagena loni oslavila třicetileté výročí na hudební scéně. V rámci masivních oslav se muzikanti rozhodli také uspořádat honosnou show v pražské O2 areně.
iRegiony - Redakce doporučuje31.08.2016
Policistům začalo hlídkování u škol

Policistům začalo hlídkování u škol

Část služby tam stráví dopravní i pořádkoví policisté od začátku školního roku až do pátku 9. září. Rádiu Impuls to potvrdil ředitel dopravní policie Tomáš Lerch.
iRegiony - Praha01.09.2016
Dnes večer na Střeleckém ostrově vystoupí Čechomor

Dnes večer na Střeleckém ostrově vystoupí Čechomor

Kapela Čechomor vystoupí na Střeleckém ostrově v Praze a odstartuje tak závěr letošního programu Letňáku 2016 – Léta pro Pražany. Koncert pětice muzikantů se uskuteční ve čtvrtek 1.září od 19:30 hodin a nabídne fanouškům průlet jejich bezmála třicetiletou existencí.
iRegiony - Zlínský kraj31.08.2016
Díky dárci kostní dřeně se vrátil do školy i k fotbalu, teď pomáhá osvětě

Díky dárci kostní dřeně se vrátil do školy i k fotbalu, teď pomáhá osvětě

V září to budou dva roky, co mu lékaři diagnostikovali akutní leukemii, a před rokem a půl podstoupil Jakub Lekeš ze slováckých Šumic transplantaci kostní dřeně. Dnes už znovu naplno trénuje fotbal, za pár týdnů nastoupí na vysokou školu. A snaží se pomoct s osvětou.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.