?
Jak se Čechům bude dýchat po víkendu?
Aktuální videa
Haló, tady Impulsovi
Hlasujte pro svoji písničku
Autoškola Rádia Impuls 22.01.2017

Když po ruce nemáte škrabku na sklo...

Venku panuje mráz a mnozí z nás se díky škrábání skel rozcvičí hned ráno. Poslechněte si další díl pořadu Autoškola Rádia Impuls na toto téma.
Hrnečku vař 22.01.2017

Rybí dobrota

I dnes se Lenka s Honzou rozhodli zalovit ve vodách bohatých na vitamín A, D a omega3 mastné kyseliny. Vaříme rybí dobrotu!
Zlatá česká klasika, i nová česká muzika 22.01.2017

Skupina Chinaski dokončuje nové album!

Ani dnes nechybí v našem vysílání Petr Vondráček. Poslechněte si zvukový záznam a zjistíte nejen to, jaká výročí nás čekají, ale také novinky, na které se můžeme těšit!
Muž na síti 19.01.2017

Inaugurace Donalda Trumpa na sítích

Láďa Vonz se v dnešním díle pořadu Muž na síti věnoval zítřejší inauguraci amerického prezidenta Trumpa. Jaké jsou reakce napříč sítěmi?
iRegiony - Redakce doporučuje21.01.2017
Mrazy v Česku vydrží až do konce ledna

Mrazy v Česku vydrží až do konce ledna

V Česku padaly teplotní rekordy. Jednu z nejmrazivějších nocí za sebou má Jihočeský kraj, kde ve Volarech na Prachaticku meteorologové naměřili minus 28,3 stupně. Teplota padající k minus 20 stupňům i níže byla naměřena na dalších 21 stanicích. Velmi studené počasí bude podle Českého hydrometeorologického ústavu panovat po celý zbytek ledna.
iRegiony - Moravskoslezský kraj22.01.2017
Každý z nich si prožil svou krizi. Vítězství slavil Zbyněk Cypra

Každý z nich si prožil svou krizi. Vítězství slavil Zbyněk Cypra

Více než tisícovka vytrvalců pendlovala o víkendu z Ostravice na Lysou horu a zase dolů. Jeden z nejnáročnějších zimních závodů ve střední Evropě Adidas 24 hodin na Lysé hoře nakonec vyhrál Zbyněk Cypra.
iRegiony - Moravskoslezský kraj22.01.2017
Ostravské stopy: Novináře z Londýna nepustili do fabrik, vzpomíná Josek

Ostravské stopy: Novináře z Londýna nepustili do fabrik, vzpomíná Josek

V seriálu Ostravské stopy tentokrát svůj vztah k městu popisuje překladatel a režisér Jiří Josek. Vzpomíná například na cestování, při kterém byl i okraden, nebo na to, jak v době sametové revoluce přivezl do tehdejší komunistické bašty zahraniční novináře.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.