Koular
Vojta Dyk + B Side Band - ŽIVÁÁÁÁK!
Co Vy na to, Zuzano? 26.09.2017

Zuzana Bubílková hudbu nestahuje ani nekupuje

Dnešním tématem jsme Zuzanu Bubílkovou nepotěšili. Zajímalo nás, jestli si hudbu stahuje nebo kupuje, ona ale nedělá ani jednu z těchto možností...
Tři Impulsy na tělo 26.09.2017

Plaťte! Díky hudbě obchody vydělávají víc, říká šéf OSA.

Tři otázky na tělo dostal dnes ráno od Zuzany Bubílkové předseda Ochranného svazu autorského, Roman Strejček.
25.09.2017

Nezavírejme oči před pacienty s roztroušenou sklerózou

Sklízením slunečnic v Kateřinské zahradě v Praze dnes symbolicky završil Nadační fond IMPULS za podpory Všeobecné fakultní nemocnice v Praze osvětovou kampaň na podporu nemocných s roztroušenou sklerózou s názvem Rozsviťme Českou republiku. Ta od jara upozorňovala na nedostatečnou kvalitu péče o lidi s tímto nevyléčitelným onemocněním a vyzývala veřejnost, aby se spojila a přispěla k jejímu zlepšení.
25.09.2017

Vojta Dyk + B Side Band = ŽIVÁÁÁÁK!

Čeká nás večer plný energie a skvělé muziky. Večer s Vojtou Dykem a kapelou B-Side Band natočený speciálně pro posluchače Impulsu. V úterý 26. září celou hodinu z hudebního klubu Doupě. Začínáme ve 20:00.
iRegiony - Redakce doporučuje26.09.2017
Daň z alkoholu by se měla zvýšit!

Daň z alkoholu by se měla zvýšit!

Přeje si to český protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil. Podle něho by zdražení v Česku rozhodně přispělo k omezení nadměrného pití.
iRegiony - Karlovarský kraj26.09.2017
Zaniklé hornické město ožije, setkání připomene egerlandské tradice

Zaniklé hornické město ožije, setkání připomene egerlandské tradice

Do zaniklého města Lauterbach u Rovné na Sokolovsku se v sobotu opět vrátí lidé. Spolek Terra Incognita tam popáté chystá lauterbašské setkání, ze kterého vytvořil novou tradici. Chce tak propojovat pamětníky i lidi z obcí, které leží ve Slavkovském lese a zároveň připomínat význam, jež bývalé hornické město mělo.
iRegiony - Olomoucký kraj26.09.2017
Primátor vyvěsil plakáty s číslem šéfa Dětí Země. Volejte mu kvůli D1, píše

Primátor vyvěsil plakáty s číslem šéfa Dětí Země. Volejte mu kvůli D1, píše

Primátor Přerova Vladimír Puchalský nechal vylepit plakáty s telefonním číslem a e-mailem na předsedu Dětí Země Miroslava Patrika. Obyvatelům města doporučil, aby mu volali. Reagoval tím na skutečnost, že aktivisté nedávno napadli z důvodu ochrany zvláště chráněných druhů živočichů dostavbu dálnice D1.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.