?
Podaří se Jágrovi znovu přepsat tabulky rekordů?
Aktuální videa
Haló, tady Impulsovi
Waze
Česká muzika 09.12.2016

Sting bude první hvězdou Prague Metronome festivalu

Jeden z nejpopulárnějších světových hudebníků Sting poprvé v Česku vystoupí na festivalovém pódiu. Bude prvním headlinerem Prague Metronome Festivalu, který se odehraje od 23. do 24. června 2017 na pražském Výstavišti.
Kauza dne 08.12.2016

Prezident České republiky Miloš Zeman: Kauzu Forejt přiživuje novinářská špína!

Prezident České republiky Miloš Zeman přijal rezignaci šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta. Ve společném rozhovoru Rádia Impuls a Mladé Fronty Dnes ale vyvrátil, že by na jeho rozhodnutí měly vliv snímky z Forejtova soukromí publikované serverem Hlídací pes nebo jakákoli z letošních hradních kauz. Podle Zemana není Forejtův odchod nic výjimečného, mnohem zásadnější byl telefonát s nastávajícím prezidentem Spojených států amerických Donaldem Trumpem. Zeman také prozradil obsah svého Vánočního poselství! Poslechněte si záznam!
08.12.2016

Mikulášská besídka pro naše nejmenší

Jako každý rok, i letos proběhla v Rádiu Impuls dětská Mikulášská besídka. Podívejte se do fotogalerie, jakou radost měli naši nejmenší z dárečků.
08.12.2016

Český mejdan v pondělí od 20 hodin na Impulsu

Zkrácený záznam pětihodinového koncertu odvysílá Rádio Impuls, nejposlouchanější rádio v zemi, už v pondělí 12. prosince 2016. Sestřih toho nejlepšího z Českého mejdanu s Impulsem se rozezní hned po zprávách ve 20:00 hodin a má téměř dvě a půl hodiny.
iRegiony - Redakce doporučuje10.12.2016
Poslanci navrhují za zničení turistických značek pokutu až pět tisíc

Poslanci navrhují za zničení turistických značek pokutu až pět tisíc

V Česku je jeden z nejpropracovanějších systémů turistických značek na světě, a proto je třeba jej podle lidoveckých zákonodárců chránit. Proto v čele s šéfem poslaneckého klubu Jiřím Miholou (KDU-ČSL) vypracovali návrh zákona, který například stanoví pokutu až pět tisíc za zničení značek.
iRegiony - Vysočina10.12.2016
S oblíbeným a noblesním hrabětem se v kostele loučily stovky lidí

S oblíbeným a noblesním hrabětem se v kostele loučily stovky lidí

Stovky lidí se přišly v sobotu po poledni naposledy rozloučit s hrabětem Františkem Karlem Podstatzkým-Lichtenstein. Pohřeb se konal v kostele v Netíně na Žďársku. K regionu měl šlechtic vřelý vztah, Podstatští tu mají i rodinnou hrobku. Do malého kostela se ani všichni příchozí nevměstnali.
iRegiony - Jihomoravský kraj10.12.2016
VIDEO: Řinčení skla a povely. Vojáci cvičili, jak zneškodnit útočníka ve vlaku

VIDEO: Řinčení skla a povely. Vojáci cvičili, jak zneškodnit útočníka ve vlaku

Vojenské povely se v sobotu odpoledne ozývaly z hlavního vlakového nádraží v Brně. Někteří kolemjdoucí se přišli podívat, co se děje. Příslušníci aktivních armádních záloh tam nacvičovali strategii, kdyby došlo například k napadení cestujících ve vlaku.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.